Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Звернення до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабміну України про підвищення ціни на газ для населення

Сьогодні, на сесії ЛМР фракція ВО «Свобода» звернулась до колег-депутатів підтримати наше звернення до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабміну України про підвищення ціни на газ для населення.
Проте, не всі львівські депутати вболівають за нижчі ціни для нашого населення, рішення не прийнято.

КОРОТКО:
Голова Уряду аргументує, що необхідно на 23,5% підняти ціну на газ для населення з 1.11.2018р. Оскільки потрібно отримати черговий кредит, який потрібен для того, щоб виплатити % і частину попередніх боргів.
УВАГА:
З українських надр видобувається понад 20 млрд. кубометрів газу, при тому що населення споживає 17 млрд. кубометрів.
Експертне середовище зазначає, що об’єктивна вартість українського газу становить 1500-2000 грн. за 1000 кубів газу.
До 19.10.2018р. за рішення Кабміну ціна для українців дорівнювала 6 957 грн. за 1000 кубів, що в 3,5-4,5 рази більше від ціни, оголошеної експертами.
ПИТАННЯ:
Яке економічне обґрунтування дозволило Уряду в черговий раз підвищити тарифи для українців ?
СТОП:
Боргова політика Уряду неефективна. Необхідно приймати законопроекти запропоновані депутатами-націоналістами, у яких передбачені дієві механізми, що забезпечать можливість збалансувати бюджет не за рахунок громадян, а за допомогою олігархів.
УРЯД:
Замість вчинення дій щодо розвитку економіки та підтримки бізнесу в Україні та подолання корупції в черговий раз «залазить в кишеню» до звичайних українських громадян.
Не забувайте, що ви всі у СВОїй Богом ДАній землі!

Вголос