Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Засідання комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради разом

Сьогодні, на засіданні комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради разом з колегами-депутатами ухвалили рід важливих питань. Зокрема:
Затвердили середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Личаківській, 177.
Затвердили земельну ділянку на вул. Рахівській, 64 для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
Надали державному навчальному закладу “Ставропігійське вище професійне училище м. Львова“ дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Федорова, 9, пл. Музейній, 2.
Затвердили ОСББ “Томас 5“ проєкт землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вул. С.Томашівського, 5.
Затвердили ОСББ “Під горіхом – 1” проєкту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вул. Садовій, 4, 6, 6-а, 8.
Затвердили ОСББ “Стрийська 40“ проєкту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 40.
Відмовили ТзОВ “Автосервіс на Патона” у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Патона, 9-а. Відмовлено у зв’язку з тим, що територія знаходиться у межах червоних ліній.
Внесли зміни до адміністративно-територіального устрою території Львівської місткої ТГ, а саме: встановили, що ЛМР є правонаступником всього майна, прав та обов’язків місцевих рад, які увійшли до Львівської ТГ.
Надали дозвіл на проведення інвентаризації земель території, обмеженої залізничною колією – вул. В. Єрошенка – вул. Т. Шевченка – вул. Омеляна Ковча.
Надали ОСББ “Маріюль-38“ дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д. Бортнянського, 38.
Надали ОСББ “Бортнянського 36“ дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д. Бортнянського, 36.
Затвердили зміни до затвердженої містобудівної документації “План зонування території м. Львова. Зонування Франківського району“ (у районі вул. Княгині Ольги, вул. Наукової, вул. Трускавецької) із зауваження та пропозиціями протоколів громадських слухань та містобудівної ради. Зміни дозволять уточнити функціональне зонування кварталу та передбачить ширший спектр видів забудови та іншого використання територій районного громадського центру
Затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Миколайчука для продажу на земельних торгах та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.