Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Замість нових трамваїв, львів’янам подадуть брухт, розфарбований кольорами «Самопомочі» – Гутник

Депутат Львівської міськради від фракції ВО «Свобода» Андріян Гутник вимагає у мера Львова Андрія Садового надати економічне обґрунтування щодо оновлення рухомого складу електротранспорту.

Відповідний запит «свободівець» озвучив сьогодні під час сесії Львівської міськради, передає кореспондент «Вголосу».

За словами Андріяна Гутника, аналіз бюджету міста Львова на 2016 рік показує, що «Львівелектротрансу» виділяють 51 мільйон гривень, левова частка з яких має піти на капітальний ремонт трамваїв та тролейбусів, ремонт колій, контактних мереж тощо. Про закупівлю нових трамваїв не йдеться. «А це означає, що Львовом знову поїдуть трамваї, які неодноразово горіли і є небезпечними для життя. У ЛКП «Львівелектротранс» лише вирішили модернізувати  вагони, замінивши панорамні вікна та розфарбувавши їх. Відтак мешканці Львова отримають той самий дискомфорт та небезпеку у привабливішому вигляді: з новою фарбою на обшивці та новими вікнами», – наголосив депутат.

Водночас він додав, що Львівська міська рада пішла ще далі, провівши конкурс і обравши, на думку чиновників, найактуальніший новий колір для львівських трамваїв – колір політичної сили, яка має наразі більшість у Львівській міській раді. «Але ступінь довіри до цієї політсили різко падає, що продемонстрували останні вбори. А це свідчить про те, що й ці кольори для Львова будуть не пріоритетні та не актуальні», – пожартував Гутник. Він також нагадав меру Львова про кримінальну відповідальність його екс-підлеглих за трамвайні афери.

«Беручи до уваги неодноразові декларації вас особисто як очільника міста та керівництва відповідного комунального підприємства міста щодо придбання нових трамваїв, можливості в рамках численних кредитних ліній міжнародних фінансових інституцій, з якими співпрацює місто, субвенцію, передбачену держбюджетом України у 2015 році на придбання нових трамвайних вагонів вітчизняного виробництва для комунального електротранспорту, у 100 млн грн, розташування на території міста «Електротрансу», прошу надати мешканцям Львова техніко-економічне обґрунтування заходів з оновлення трамваїв Львова на 2016 рік», – підсумував депутат.

http://vgolos.com.ua/news/zamist_novyh_tramvaiv_lvivyanam_podadut_bruht_rozfarbovanyy_koloramy_samopomochi__gutnyk_211596.html