Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «НАФТУСЯ – 2013»

15-16 листопада 2013 р.у плавальному басейні ДЮСК СПОРТОВЕЦЬ» відбувся традиційний Всеукраїнський  юнацький турнір з плавання «НАФТУСЯ – 2013». У змаганнях прийняло участь 18 команд спортивних шкіл Києва (СДЮШОР №9), Рівного (ДЮСШ №2, ДЮСШ №3, та гуманітарна гімназія), Кузнецовська, Тернополя (КДЮСШ №1 та КДЮСШ №2), Ужгорода, Хмельницького, Івано-Франківська, Долини, Калуша,  Львова (ДЮСШ ім. Д. Кутенка та Аквапарк «Пляж»), Червонограда, Миколаєва, Дрогобича та ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» м. Трускавець.
Організатори турніру – відділ освіти Трускавецької Міської ради, Федерація плавання Львівської області та Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «СПОРТОВЕЦЬ».
На урочистому відкритті турніру з плавання учасників змагань вітали завідувач відділу освіти трускавецької міської ради Михайло Шубак, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віра Ільницька, голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник та директор ДЮСК Любомир Мацькович. Гостям та учасникам змагань свою майстерність показували вихованці Трускавецької циркової студії «КАСКАД» (керівник Микола Добровольський).
“Організовуючи чергові змагання, ми вже зараз виховуємо в української молоді прагнення до справедливої рівноправної спортивної конкуренції, – зауважив Андріан Гутник. – Щоб українці з юних років боролися і прагнули до перемоги під прапорами своїх команд і держави в майбутньому”.
Всього у Трускавці стартували понад 200 юних плавців. Всі призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», а переможці отримали пам’ятні подарунки від Федерації плавання Львівської області та інформаційні журнали про плавання всеукраїнського видавництва «SWIM».