Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Вчора, 25.03.2021 на сесії Львівської міської ради наша фракція ВО “Свобода” підтримала низку важливих рішень.

Зокрема, невдовзі на вул.Пасічній, 49-б відкриється новий ЦНАП! Приміщення площею 336,8 кв.м міська рада викупить за 12 млн грн. (36 тис.грн/кв.м).
Відтак, місцевим мешканцям аби отримати необхідні послуги не потрібно буде добиратися у ЦНАП, що на вул.К.Левицького, 61, який знаходиться майже у центрі міста або їхати у Винники.
Питання недостатньої кількості ЦНАПів у Личаківському районі вирішено!

Також ми підтримали ухвалу щодо укладення мирової угоди між Львівською міською радою та ТзОВ “Дари Львівщини”, яке обслуговує ринки «Винниківський» та «Підзамче». Завдяки цьому рішенню місто може отримати 18 млн грн.
Ці ринки перебувають у власності ТзОВ “Дари Львівщини” з 2001 року. Однак, триває низка судових спорів щодо права власності. Львівська міськрада вже програла декілька судів, а відтак право власності на ринки залишилось за ТзОВ “Дари Львівщини”. Це підприємство готове компенсувати місту 18 млн грн у вигляді добровільного внеску за те, щоб ЛМР відмовилася від права власності.
Також, станом на зараз є звернення від власників ринків з проханням підписати таку мирову угоду.
Ми підтримали це рішення адже, вважаємо що ринки можуть бути окрасою міста. Європейський досвід доводить, що ринки – це не лише місце для торгівлі продуктами, а й територія для проведення вуличних фестивалів, та організації інших розваг. Відтак, за умов проведення міжнародного архітектурного конкурсу та збереження робочих місць – ми проголосували за цю ухвалу.
Вважаємо, що це правильне компромісне завершення багаторічного конфлікту міської ради та підприємців.

Підтримали ухвалу про укладення договору міни із громадянином Романом Трушом.
У 2016 році йому виділили земельну ділянку на вул. Сянській, 4 під будівництво багатоповерхового офісного центру. Проте мешканці навколишніх будинків та громадськість виступили проти будівництва, адже хотіли облаштувати на цій території громадський простір.
Вважаємо за доцільне надати громадянину Роману Трушу іншу земельну ділянку, за адресою просп. Свободи, 39. Таким чином мешканці зможуть облаштувати омріяний громадський простір.

Затвердили такі Програми:
“Успішний педагог”;
“Підтримка обдарованої молоді Львівської міської територіальної громади”;
“Львів науковий”;
“Львів – місто літератури”;
“Про надання фінансової підтримки перспективним спортсменам – претендентам на участь у XXIV зимових Олімпійських іграх та XIII зимових Параолімпійських іграх”, що відбуватимуться у 2022 році в Пекіні;
“Про надання фінансової підтримки громадським організаціям на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю на 2021 – 2023 роки”;
“Утримання парків м. Львова на 2018-2021 роки”;
“Забезпечення програми проведення загальноміських подій”.
Та багато інших потрібних для громади ініціатив🇺🇦