Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Україна подала заявку на проведення Чемпіонату світу з водних видів спорту 2025-27 років в Україні, – Андріян Гутник

26 грудня відбулось урочисте засідання Федерації водного поло Львівщини, у якому взяв участь Голова Федерації плавання Львівщини, депутат ЛМР Андріян Гутник.

«Приємно було бачити дві львівські команди з водного поло, які грають у Вищому дивізіоні України. Вони завершили 2018 рік на 1-му і 2-му місцях. Це – «Динамо Львів» і команда училища фізкультури і спорту.

Ще недавно за команду «Динамо Львів» виступав голова комісії молоді і спорту Віталій Свіщов. І от зараз вони є лідерами чемпіонату України. Ми підбивали підсумки року, нагороджували кращих спортсменів, бажали їм, щоб в наступному році вони ще раз підтвердили своє звання і почали після великої перерви виступати на європейській арені. А Федерація Львівщини з плавання буде і в подальшому готувати кадри, вчити дітей плавати, які в майбутньому  поповнять їхні лави».

Також Андріян Гутник інформував колег з ватерпольної федерації про те, що федерація плавання подала заявку на проведення Чемпіонату світу з водних видів спорту 2025-27 років в Україні.

«У Чемпіонаті світу є кілька програм: стрибки у воду, плавання у відкритій воді і в закритих басейнах, синхронне плавання і водне поло. Пропозиція, яку Україна презентуватиме в Лозанні (Швейцарія)  – це проведення чемпіонату світу у трьох містах. Синхронне плавання – у Харкові, плавання і стрибки  – в Києві та водне поло – у Львові.  Серед країн-претендентів визначатимуть, чи дістанеться таке почесне право Україні. Дуже відповідально приймати такий серйозний міжнародний форум в Україні. Його треба провести на високому рівні, тож для цього мали би з’явитись за підтримки держави нові басейни, які потім залишаться для львів’ян».

Додамо, що під час урочистого засідання від Львівської міської Федерації водного поло Андріяну Гутнику вручили подяку за вагомий внесок в розвиток плавання Львівської області та України.

Джерело