Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Україна має достатні власні запаси газу та вугілля

Україна має достатні власні запаси газу і вугілля для проходження опалювального сезону навіть без транзиту
Однак, традиційно найбільшим ризиком в Україні є саме корупційні складові при ціноутворенні та безпідставне зростання тарифів, що у результаті згодом з власних кишень повинні сплачувати українські споживачі = ГРАБІЖ політичними проектами, які прийшли до влади.

Хочу нагадати про деякі засади з Програми захисту українців ВО «Свобода»:
2.4.4.
Надавати населенню природний газ та електроенергію за собівартістю. Встановити по всій країні лічильники тепла та комунальних послуг.
2.4.12. Встановити державну монополію на розробку та видобування паливних корисних копалин, дорогоцінних природних органічних сполук, мінералів тощо.
2.6.1. Повернути до комунальної або державної власності підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло- і водопостачання та водовідведення.
2.6.2. Встановлювати для населення економічно обґрунтовані, співмірні з рівнем прожиткового мінімуму та мінімальним розміром заробітної плати тарифи на житлово-комунальні послуги. Ліквідувати наявні корупційні схеми при формуванні тарифів.
Друзі, перед тим як приймати рішення кого підтримувати на виборах, ознайомлюйтесь із програмами, з якими до влади ідуть політичні проекти, такі як «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя» і т.д. аби більше такого не допустити та аби наша країна мала ще якесь світле майбутнє …