Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Ухвали, «ЗА» які проголосувала фракція ВО “Свобода” на пленарному засіданні ЛМР від 25.03.2021 року

З метою забезпечення проведення реконструкції з розширенням існуюючої школи №41 вул. Макаренка, 19 в смт Брюховичі, а також введення її в експлуатацію з 01.09.2021 року, прийняли ухвалу про зміну сторони договору.
Надали Львівському обласному військовому комісаріату у безоплатне користування легковий автомобіль з коштів загального фонду міського бюджету м. Львова.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Львівської області” внесли зміни до наступних ухвал:
“Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії”
Затвердження Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України й брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб“.
“Про затвердження комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні та деяких інших осіб – мешканців міста Львова”. В ЧАСТИНІ ДОЄДНАНИХ ТЕРИТОРІЙ ДО ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
Приведення у відповідність установчих документів закладів освіти, які передані зі спільної власності територіальних громад Пустомитівського, Яворівського та Жовківського районів Львівської області у власність Львівської міської територіальної громади, а саме:
зміна засновника, назв та типів закладів освіти:
початкова школа – заклад освіти І ступеня, що забезпечує початкову освіту;
гімназія – заклад середньої освіти II ступеня, що забезпечує базову середню освіту;
ліцей – заклад середньої освіти III ступеня, що забезпечує профільну середню освіту.
Затвердили Програми відзначення 130-річчя з дня народження постаті ідеолога українського націоналістичного руху Євгена Коновальця та 100-річчя з дня народження постаті видатного письменника Станіслава Лема.
Затвердили Програму підтримки капели бандуристів “Карпати” українського товариства сліпих.
Збільшили кількість адрес розташування дитячих, дитячо-спортивних і спортивних майданчиків, які знаходяться на території Львівської міської територіальної громади.
Перегляд за посиланням: https://docs.google.com/…/1DklDhTxBm1z6FehZs4MgW0i…/edit
Перейменували “Дитячо-юнацьку спортивну школу з футболу “Карпати” на Комунальний заклад “Дитячо-юнацьку спортивну школу з футболу “Рух” та Львівську спеціалізовану Дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву №4 Львівської міської ради Львівської області на Комунальний заклад “Дитячо-юнацька спортивна школа “Карпати”.
Надали дозвіл на створення об’єкта природно-заповідного фонду парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Кульпарків”.
Підтримали електронну петицію – “Рентген апарату в поліклініку Рясного”.
Затвердили державному навчальному закладу “Львівське вище професійне художнє училище“ проєкт землеустрою на вул. Гніздовського, 4-4а для обслуговування учнівського гуртожитку та надали дозвіл на виготовлення проєкт землеустрою Централізованій бібліотечній системі для дорослих м. Львова на вул. Т.Шевченка, 270-а.
Продовжили оренду земельної ділянки терміном на 10 років ТзОВ “БК “Політехніка-Галичина” на вул. Керченській, 8.
Наступне пленарне засідання заплановано 22.04.2021 року.