Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Пленарне засідання від 11.03.2021 року

Сьогодні, на пленарному засіданні 3-ї сесії ЛМР 8-го скликання фракція ВО “Свобода” проголосувала “ЗА” ухвали:
Збільшили нерозподілені видатки бюджету розвитку на суму 1 210, 2млн.грн., в тому числі за рахунок:

від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності – на суму 90млн.грн.;

спрямування вільного залишку, що склався станом на 01.01.2021 року шляхом передачі коштів із загального фонду в бюджет розвитку – на суму 42,6млн.грн. та залишку коштів спеціального фонду – на суму 317,6млн.грн.;

середньострокових зобов’язань – 760,0млн.грн.

Також підтримали пропозиції головних розпорядників коштів, а саме:
управлінню освіти здійснили передачу коштів із загального фонду в бюджет розвитку в сумі 2,8млн.грн. в рамках Програми забезпечення пожежної та технічної безпеки установ комунальної власності гуманітарного профілю на 2019-2023 роки для забезпечення вимог викладених в актах перевірки ГУ ДСНС України у Львівській області;

департаменту поводження з відходами збільшили видатки на суму 40,0млн.грн. для забезпечення збору та вивезення сміття і відходів за рахунок зменшення видатків на виконання програм, затверджених міською радою.

Затвердили розподіл коштів у частині гуманітарного блоку, лізингових платежів та Громадського бюджету.

Внесли зміни в постійні комісії Львівської міської ради 8 скликання, виключили зі складу постійної комісії охорони здоров’я та соціального захисту та включили до складу постійної комісії фінансів та планування бюджету Ломагу Юрія Томашовича.

У зв’язку з формуванням нового депутатського складу ЛМР внесли зміни до персонального складу комісії “Про врегулювання питання розмежування допоміжних та нежитлових приміщень в багатоквартирних житлових будинках”.

Припинили право комунальної власності територіальної громади міста Львова в особі ЛМР на об’єкти нерухомого майна у Личаківському та Сихівському районах.

Внесли зміни до схеми теплопостачання, в якій обгрунтовується економічна доцільність та господарська необхідність модернізації та розширення діючих, проектування і будівництво нових джерел теплової енергії і теплових мереж.

Додаткові питання порядку денного:
З метою додаткового забезпечення надання медичної допомоги населенню для лікування COVID – 19, утворили комісію для проведення оцінки придатності будівель для розміщення тимчасових шпиталів.

 З метою зменшення тарифу на розподіл газу для мешканців Львівської міської територіальної громади надали згоду на прийняття безкоштовно у власність громади газових розподільчих мереж та об’єктів газопостачання на території Львівської міської територіальної громади, що перебувають у державній власності.