Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

У Львові продовжили термін здійснення підприємницької діяльності у МАФах до травня 2018

Депутати Львівської міської ради на сесії, 2 березня, продовжили термін здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території Львова до 31 травня 2018 року.

За відповідну ухвалу проголосувало 46 депутатів, передає кореспондент ІА ZIK.

Депутати понад годину розглядали це питання. Голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Ігор Телішевський повідомив, що його комісія вивчила кожен МАФ у списку, який затвердили депутати. Вона знає, який з них не має усіх потрібних документів.

Директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич повідомила, що цією ухвалою депутати продовжують дію дозволів здійснення підприємницької діяльності у МАФах до 31 травня 2018 року. Якщо підприємці усе будуть робити згідно із законом, то наступного року автоматично їм продовжать дію документів до 2020 року.

Свободівець Андріян Гутник заявив, що це неправда. За його словами, нічого автоматично не продовжать. Зараз підприємці повинні будуть здійснити оцифровку, провести заміри МАФів, переукласти усі угоди, отримати паспорт прив’язки. Наступного року ці процедури треба буде пройти наново.

Ірина Кулинич ж заявила, що це не так: «Є домовленість. До травня продовжуємо договори, щоб вони (підприємці, – ред.) могли раз подати документи, і ми їм пролонгуємо договори до 2020 року».

Зазначимо, із переліку МАФів, у яких продовжили термін здійснення підприємницької діяльності, виключили кілька об’єктів. Серед них, зокрема, споруди на вул. Лінкольна, 51, просп. Чорновола 103, перехресті вул. Стрийська-Наукова, а також кілька МАФів на Сихові.

Крім того, згідно із інформаційною запискою, ухвалою встановлюється мораторій на доповнення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у м. Львові новими тимчасовими спорудами терміном до 31.12.2019

Джерело