Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

У Львові планують збудувати басейн міжнародного рівня

У Львові планують побудувати новітній басейн, що відповідатиме стандартам міжнародної федерації плавання.Про це в коментарі «Вголосу» розповів депутат Львівської міськради від фракції ВО «Свобода», голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник, який брав участь у першій міжнародній конференції «Сучасний плавальний басейн», що проходить у Львові.

Депутат зазначив, що це питання поки що лише на рівні ідеї, яку він намагається лобіювати.

«На жаль, в Україні немає сучасної тренувальної бази з новітнім басейном, де б могли тренуватися спортсмени збірної України з плавання і водних видів спорту. Загалом у нас немає такого місця, де б можна було проводити цікаві спортивні форуми. Тож я спільно з Федерацією плавання України запропонував розглянути Львів для втілення цієї ідеї. Ми вже мали зустріч із міським головою Львова, під час якої обговорили питання виділення земельної ділянки для будівництва басейну», – зазначив Андріян Гутник.

За його словами, нині є декілька земельних ділянок, які б підійшли для будівництва такого спортивного комплексу. Серед них – зарезервовані ділянки під «Євробаскет», а також місцевість біля футбольного стадіону «Арена Львів».

«Є декілька варіантів земельних ділянок, але все залежить від того, скільки буде інвестицій. Бо, як показує практика, спортивні комплекси міжнародного рівня міститимуть не лише басейни, а й поля для гандболу, футболу, баскетболу. Таке собі поєднання. Один із варіантів – земельна ділянка поблизу стадіону «Арена Львів», бо там гарна інфраструктура, підведено всі комунікації, є великі парковки», – поділився депутат.
Водночас «свободівець» підкреслив, що важливо не просто побудувати спортивний багатофункціональний комплекс, а й правильно його використовувати. Бо Львів уже має невтішну історію з використанням футбольного стадіону. На думку Андріяна Гутника, можна вкласти в сучасний басейн надзвичайно великі кошти і не вміти правильно експлуатувати цю споруду.

«Сучасний багатофункціональний комплекс важливо правильно експлуатувати, щоб він, скажімо так, нічого не коштував місту, а водночас десятки тисяч людей могли займатися плаванням і поліпшувати свій фізичний стан. У такому разі така спортивна база стала б окрасою Львова й черговою атракцією для розвитку і міста, і спорту в Україні», – пояснив депутат міської ради.

Нагадаємо, у Львові другий день триває перша міжнародна конференція «Сучасний плавальний басейн. Норми, стандарти, безпека. Інновації у створенні та експлуатації».

http://vgolos.com.ua/news/u_lvovi_planuyut_zbuduvaty_baseyn_mizhnarodnogo_rivnya_212200.html