Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

У Львові не задоволені велодоріжками і просять забезпечити їх якісне будівництво

Прокурора Львівської області Романа Федика та львівського міського голову Андрія Садового просять забезпечити якісне виконання робіт з будівництва велодоріжок у Львові із врахуванням потреб усіх учасників дорожнього руху та раціонального використання бюджетних коштів.

Відповідний запит сьогодні, 25 лютого, під час сесії Львівської міськради озвучив депутат Андріян Гутник.

Він нагадав, що у проекті бюджету розвитку міста Львова на 2016 рік передбачено кошти на будівництво велодоріжок у розмірі 10 млн грн, зокрема, на вул. Городоцькій від вул. Чернівецької до вул. Ряшівської, на вул. Княгині Ольги – вул. Академіка А. Сахарова, від вул. Варшавської до смт Брюховичі, у мікрорайоні Рясне та на території РЛП «Знесіння».

Депутат розповів, що до нього неодноразово звертались користувачі велосипедного транспорту у місті щодо численних фактів неякісно проведених робіт із будивництва велодоріжок, серед яких – нерівність покриття, суттєве пошкодження покриття у межах гарантійного строку, непропорційне використання зони для велосипедиста та пішохода, наявність перешкод на шляху велодоріжок у вигляді тимчасових споруд.

Зважаючи на зазначене, прокурора Львівської області Романа Федика та львівського міського голову Андрія Садового просять вжити заходів для перевірки фактів використання коштів міського бюджету м. Львова на будівництво велодоріжок, зокрема, в частині виконання зобов’язань підрядників із гарантійного ремонту недоліків. А також за наслідками проведеної перевірки вжити заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, з вини яких допущено виконання робіт із будівництва велодоріжок із покриттям неналежної якості та розтрату бюджетних коштів.

Депутат також просить забезпечити якісне виконання робіт з будівництва велодоріжок у Львові із врахуванням потреб усіх учасників дорожнього руху та раціонального використання бюджетних коштів.

Як повідомлялося, напередодні другого туру виборів ЗМІ, які асоціюються з міським головою Львова Андрієм Садовим, активно просували і піарили вустами радника мера з питань розвитку велоінфраструктури Олега Шміда систему будівництва велодоріжок у Львові. Заявляли, що місто Львів – мало не найбільш велосипедне в Україні. Натомість львів’яни за п’ять років будівництва отримали суцільні ремонти, обірвані велошляхи, хаос у русі як пішоходів, так і велосипедистів. Обурені люди не знають, в яких кишенях опиняються кругленькі суми, призначені для будівництва доріжок для роверистів. Адже лише один кілометр велодоріжки коштує близько одного мільйона гривень! Читайте більше тут:

http://zik.ua/news/2016/02/25/u_lvovi_ne_zadovoleni_velodorizhkamy_i_prosyat_zabezpechyty_ih_yakisne_675958