Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

У львівській школі №66 відкрили меморіальну таблицю загиблому герою України Владиславу Муравйову

1 вересня 2015 року у Львові на фасаді школи №66 відкрили меморіальну таблицю загиблому герою України Владиславу Муравйову.

21-річний десантник 24-ї окремої Залізничної механізованої бригади імені Данила Галицького загинув під час виконання бойового завдання в зоні АТО. Вшанувати пам’ять загиблого вояка прийшли друзі та родина загиблого, а також депутат ЛМР Андріян Гутник.

«Сьогодні мав честь разом з небайдужими львів’янами вшанувати пам’ять випускника 66-ї школи Владислава Муравйова, який загинув у російсько-українській війні. Вічна йому пам’ять! Слава герою України! Також, користуючись нагодою, хочу привітати всіх учнів, їхніх батьків та вчителів шкіл №№46 і 66 зі святом першого дзвоника. Зичу в цей день молодому поколінню наснаги до навчання, миру в серцях та любові до своєї Батьківщини» – зазначив депутат ЛМР Андріян Гутник.

Також варто зазначити, що напередодні навчального року завдяки сприянню депутата Андріяна Гутника спеціалізований клас для дітей з особливими потребами у Львівській школі «Надія» поповнився спеціальними розвиваючими іграшками. У закладі навчаються 8 дітей з розладами спектру аутизму, синдромом Дауна та інтелектуальними особливостями розвитку, яким украй необхідні розвиваючі іграшки для правильного формування особистості.

http://ato.lviv.ua/u-lvivskiy-shkoli-66-vidkrili-memorialnu-tablitsyu-zagiblomu-geroyu-ukrayini-vladislavu-muravyovu/