Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Три золоті медалі на Міжнародному чемпіонаті з плавання виборов співробітник Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС України

Три золоті медалі на Міжнародному чемпіонаті з плавання виборов співробітник Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС України

24 та 25 вересня у Львівському аквапарку «Пляж» відбувся Міжнародний турнір з плавання в категорії «Masters» «Кубок Лева», в якому взяв участь співробітник Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування Державної кримінально-виконавчої служби України Владислав Вєдєрніков.

Два дні на блакитних доріжках вирували спортивні пристрасті з раннього ранку до пізньої ночі. Протягом цього часу понад 200 плавців «Masters» у віці від 25 до 95 років з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії виборювали такі бажані медалі, ставали чемпіонами і призерами, встановлювали рекорди європейські та національні, а й часом просто покращували свої особисті. Владислав виступив у віковій категорії 25-29 років та посів перші місця у запливах на 50, 100 та 200 метрів вільним стилем.

«Дані змагання зібрали сильний склад спортсменів. Пишаюсь Вашими досягненнями та Вами, як найяскравішим прикладом для нашого молодого українського покоління. Ви – це найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому», – відзначив голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.

Довідка: Ветеранське плавання – або плавання в категорії «Мастерс» – це плавання для дорослих. Сюди входить все від простої підтримки форми і плавання «для себе» до підготовки до змагань міжнародного рівня. Щоб стати «ветераном» достатньо досягти віку в 25 років. Незважаючи на те, що для участі у ветеранському русі немає необхідності мати в минулому досвід професійних занять плаванням, багато плавців-ветеранів – вельми імениті чемпіони різних років. Цікаво також, що деякі з роками досягають набагато більш високих результатів, ніж у період свого спортивного минулого. Результати кращих вікових спортсменів досить високі і за мірками великого спорту. Але ветеранське плавання не обмежується високими досягненнями: головне в цій справі – здоровий спосіб життя, дружнє спілкування та задоволення від життя.

Джерело