Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

«Свобода» закликала прокуратуру перевірити розтрату коштів на будівництво житла для бійців АТО у Львові

Фракція ВО «Свободи» у Львівській міській раді звернулася до прокурора Львівської області Романа Федика та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника з вимогою провести перевірку витрачених коштів ЛКП «Рембуд» на будівництво житлового будинку для бійців АТО.Відповідне звернення зачитав на сесії депутат-«свободівець» Андріян Гутник, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Як зазначено у зверненні: «Ще 23 квітня 2015 року Львівська міська рада затвердила ухвалу щодо виділення у районі вул. Під Голоском земельної ділянки для будівництва багатоквартирного будинку сім’ям загиблих військовослужбовців та учасникам АТО. З міського бюджету на рахунок фірми-забудовника ЛКП «Рембуд», надійшло більше 23-х мільйонів гривень. Також була затверджена програма забезпечення та розподілу житла, яка і врегульовує старт будівництва, про те до сьогодні жоден учасник російсько-української війни, чи його сім’я не отримала квартири, ба більше будинок не будується.

2016 рік учасники АТО розпочали не у власних помешканнях, а під стінами міської ради, пікетуючи, та вимагаючи від Садового чітких пояснень щодо старту будівництва. Проте кожного разу міський голова дає все нові, і нові пусті обіцянки.

Земельну ділянку, де зводитимуть будинок, вже нарекли «полем чудес», адже тільки на облаштування будівельного майданчика було витрачено майже 262 тисячі гривень. Також заробітна плата охороні – 56 тисяч гривень, незрозумілі господарські витрати, потрійна проектно-кошторисна документація, підготовка тендеру, технічні дослідження, все це сягає майже двох мільйонів гривень. А це практично 2 нові квартири для першочерговиків. Складається враження, що міська влада займається спекуляцією на війні та попросту відмиває гроші».

Відтак «свободівці» звернулися до прокурора Львівської області Романа Федика та директора національного антикорупційного бюро України Артема Ситника з вимогою провести перевірку витрачених коштів ЛКП «Рембуд» на будівництво багатоквартирних житлових будинків на вулиці Під Голоском у м. Львові. За наслідками перевірки, осіб з вини яких були допущені розтрати коштів, притягнути до відповідальності.

http://vgolos.com.ua/news/svoboda_zaklykala_prokuraturu_pereviryty_roztratu_koshtiv_na_budivnytstvo_zhytla_dlya_biytsiv_ato_u_lvovi_210137.html