Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Сьогодні на засіданні постійної комісії архітектури, містобудування та розвитку територій

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії архітектури, містобудування та розвитку територій ЛМР. Разом з колегами-депутатами розглянули близько 40 питань. З важливого:
Надали автогаражному кооперативу «Меркурій» Франківського району дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2712 га на вул. Стрийській, 195а.
Надали товариству з обмеженою відповідальністю “Хмільний солод” дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2.2822 га на вул. Старознесенській, 1-г.
Надали товариству з обмеженою відповідальністю “Клуб арена резорт” дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,6750 га на вул. Стрийській,131.
Надали українсько-німецькому спільному підприємству “Європрінт” у формі товариства з обмеженою відповідальністю дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовної площею 0,1201 га на вул. Хімічній, 4.
Затвердили товариству з обмеженою відповідальністю “Житлово-будівельна компанія “Зигзах-18”” проєкт землеустрою щодо відведення надання земельної та ділянки площею 0,0788 га на вул. Зигзаг, 18.