Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Округ

Франківський територіальний виборчий округ № 5

Площі:
пл. Кропивницького (парні з №6 до №12, непарні з №7 до №11)
пл. Липнева

Вулиці:
І.Айвазовського
В.Антоновича
М.Аркаса
І.Багряного
Балтійська
С.Бандери (непарні з №29 до №89)
Ганни Барвінок
М.Бенцаля
М.Білинського
І.Боберського
І.Богуна
Т.Бой-Желенського
Бойківська
М.Бойчука
Х.Ботєва
С.Боткіна
Братів Тимошенків
С.Васильківського
А.Веделя
Виноградна
Відкрита
Володимира Великого
Воля
М.Гайворонського
Героїв Майдану (парні з №2 до №40)
Генерала Чупринки (непарні з №7 до кінця, парні з №16 до кінця)
Героїв УПА
Гіпсова
Глибока
І.Горбачевського
Гординських
Городоцька (непарні з №131 до 239)
А.Горської
Гр.Грабянки
Грюнвальдська
М.Драй-Хмари
М.Емінеску
Академіка С.Єфремова
Л.Жемчужнікова
Житомирська
В.Жуковського
М.Залізняка
Генерала О.Засядька
Ю.Захарієвича
Зв’язкова
Здоров’я
М.Зерова
Зигзаг
Канівська
І.Карпинця
Кастелівка
Квітнева
Керамічна
Київська
Кишинівська
Княгині Ольги
Л.Кобилиці
Н.Кобринської
С.Ковалева
І.Кокорудза
Т.Комаринця
Кондукторська
Є.Коновальця
Конотопська
І.Копача
Т.Копистинського
Д.Котка
І.Котляревського (парні з №8 до кінця, непарні з №9 до кінця)
Уляни Кравченко
Кременецька
Куликівська
Кульпарківська (парні з №4 до №86, непарні з №1 до №29)
Академіка Є.Лазаренка
І.Левицького
Ліська
М.Лукаша
Любінська (парні з №4 до №60, непарні з №15 до №57)
Д.Маївського
О.Маковея
Професора Ю.Медведецького
А.Мельника
Метрологічна
Мила
Молдавська
Моршинська
Музики Я.
Я. Музики
Нагірних
Народна
Наукова
І.Нечуя-Левицького (непарні з №3 до №23)
Новий Світ
Е.Ожешко
Околична
Окружна (парні з №8 до №86, непарні з №5 до №83)
Ю.Опільського
Остроградських
М.Паращука
Я.Пастернака
Перемиська
Л.Перфецького
І.Піддубного
Академіка Я.Підстригача
Повстанська
Політехнічна (парні з №2 до №14)
В.Поліщука
Поперечна
Порохова
Похила
Природна
Проста
Пташина
І.Пулюя
Л.Ревуцького
Рівна
Робітнича
Б.Романицького
Академіка С.Рудницького
І.Рубчака
Русових
Сарненська
М.Сар’яна
Академіка А.Сахарова
Сельських
Г.Семирадського
В.Симоненка
В.Сімовича
Скісна
Слов’янська
С.Смаль-Стоцького
Б.Сметани
Сміливих
Сокільницька
Сонячна
Спокійна
М.Старицького
Стрийська (парні №48 до кінця)
І.Сулими
Суха
О.Терлецького
І.Тобілевича
Тролейбусна
Трускавецька
І.Труша
Урожайна
Ю.Федьковича
Холодноярська
Художня
Л.Цегальського
Червона
Шкрібляків
О.Шумського
В.Янева
Японська
Професора Я.Яреми