Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

«НЕ ЗАВДЯКИ, а ВСУПЕРЕЧ !!!»

Я вкрай рідко пишу такі довгі тексти, але…
«НЕ ЗАВДЯКИ, а ВСУПЕРЕЧ !!!»
Щодо результатів нашої збірної на Олімпійських іграх-2020 не висловився хіба що лінивий. Хвалять та засуджують спортсменів, їх результати як люди дотичні до спорту, так і ті, хто до нього немає жодного відношення, а лише споглядає з провладних «кабінетів», абсолютно нехтуючи і зневажаючи основне – ПІДГОТОВКУ ТА РЕАЛЬНІ УМОВИ в Україні, у яких тренуються та готуються до стартів українські спортсмени.
Будучи дотичним до спорту, дозволю собі і я підвести деякі підсумки…
ДЯКУЮ всім спортсменам та тренерам, які представляли нашу збірну.
Саме Ви змусили нас щиро вболівати, прокидатись о 4 ранку та дійсно переживати.
Саме Ви об’єднали навколо себе всю країну.
Саме Ви гордо тримали наш стяг на міжнародній спортивній арені, демонструючи дійсні здобутки.
Незважаючи на все ВИ – творці історії, ВИ-герої !
Адже тільки героїчними надзусиллями можна досягати таких професійних висот у країні, де немає належної фінансової підтримки для спортсменів та спорту, де немає сучасної інфраструктури, де немає гідних умов для тренувань та підготовки до змагань, де 90% всіх витрат лягає на плечі самих спортсменів чи їх батьків, а ще 10% – на можливих спонсорів.
У порівнянні з іншими європейськими країнами ми – це просто ІМІТАЦІЯ нормальних умов для підготовки наших атлетів.
Наші кращі спортсмени вимушені змагатись поодинці, без підтримки своїх спортивних наставників, з представниками тих країн, де десятиліттями дійсно культивують спорт та вкладають відповідне фінансування. У той самий час в Україні високопосадовці замість тренерів та масажистів за державні кошти відправляють «кумів, братів, сватів» на «екскурсію» за кордон!
Корупційна «вертикаль» влади – це вже як всім відома константа не лише в політиці, але й у спорті.
А от високопосадовці отримали гідний подарунок та результат своєї діяльності чи то краще бездіяльності до 30-річчя Незалежності України – найменша кількість здобутих ліцензій для участі в іграх та найгірший результат на літній Олімпіаді за останні 25років!
Саме чиновники є відповідальними за такий результат на олімпіаді – це оцінка негативної роботи в напрямку спорту теперішньої й минулих команд керманичів країни. Адже вас немає там де ви потрібні, де потрібна адміністративна та фінансова підтримка, там де ваша підтримка – це ваш обов‘язок. Натомість ви завжди з‘являєтесь, коли з‘являється будь-який інформаційний привід, зникаючи рівно в той самий момент, обіцяючи вкотре для спорту «золоті гори».
І допоки високопосадовці, політики, чиновники далі грабуватимуть та розкрадатимуть ці «золоті гори», наші спортсмени надзусиллями, своєю титанічною працею виборюватимуть медалі для країни, очільникам якої вони направду потрібні лише на момент слави і все.
Попри все вищенаписане, без загальнодержавної стратегії розвитку масового спорту та інфраструктури, у майбутньому ми можемо не мріяти про олімпійські нагороди!
Пане президенте, прем‘єр-міністр, міністр спорту, голови обласних адміністрацій, мери, давайте разом почнемо розвивати в Україні спортивну інфраструктуру та дамо можливість нашим спортсменам тренуватись у належних та гідних для цього умовах.
230324933_4152338158207031_8810747902947790152_n