Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Матеріальна допомога

Для отримання одноразової матеріальної допомоги мешканці м. Львова звертаються із заявою безпосередньо до депутата Львівської міської ради певного мажоритарного округу на особистому прийомі. До заяви необхідно додати такі документи:
1. Ксерокопія паспорта
2. Ксерокопія ідентифікаційного коду
3. Довідка про склад сім’ї за місцем реєстрації (форма №2)
4. Акт обстеження матеріальних умов
5. Довідки про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї за попередні 6 місяців
6. Документ, який підтверджує певний соціальний статус (копія посвідчення інваліда, копія дитина війни і т. д.)
Матеріальна допомога може надаватися одній особі один раз на рік. Отримання особою одноразової матеріальної допомоги на виконання депутатських повноважень для мешканців м. Львова не є підставою для відмови в отриманні матеріальної допомоги з інших джерел.
Виплату одноразової матеріальної допомоги здійснює управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за місцем реєстрації одержувача за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова.
Сума коштів, виділена депутатові міської ради на виконання депутатських повноважень, визначається відповідно до ухвали міської ради про міський бюджет м. Львова на відповідний рік.
У разі невикористання коштів, виділених депутатові міської ради, до 1 листопада відповідного року, управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики перерозподіляє ці кошти на інші види видатків.
Депутат особисто визначає розмір допомоги та скеровує подання з пакетом документів в секретаріат фракції.
На депутатському прийомі необхідно вести зошит, в якому обов’язково реєструвати від кого і які саме Ви отримали документи із зазначенням контактного номеру телефону та адреси проживання особи.
Якщо депутат не має наміру давати громадянину матеріальну допомогу то не слід приймати документи і тримати у себе. Необхідно у місячний термін надіслати відповідь про відмову у наданні допомоги і повернути пакет документів.

 

ВЗІРЕЦЬ ЗАЯВИ

Депутату Львівської міської ради

ВО”Свобода”
п. Андріяну Гутнику
ПІП заявника
Адреса за місцем реєстрації
тел.

ЗАЯВА

Прошу надати мені матеріальну допомогу у зв’язку з ………….

(форма довільна, заявник пише власноручно)

 

 

 

Дата Підпис