Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Львівська міськрада збільшила кількість чиновників і зацікавилася коштами на ремонт

Депутати Львівської міськради на сесії 25 лютого внесли зміну до своєї ухвали від 06.07.2006 №94 та від 08.07.2010 №3704, збільшивши чисельність виконавчого корпусу ЛМР на 82 людини. За відповідну ухвалу проголосувало 45 депутатів.
Як пояснила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, Львівська міська рада виконуватиме додатковий перелік адміністративних послуг. Сюди належить реєстрація речових прав на нерухоме майно, видача довідок з Державного земельного кадастру, виконання функцій зведення реєстру територіальної громади (приписка, виписка працівників). Також міськрада буде здійснювати видачу українських і закордонних паспортів. Відповідно до цього депутати збільшували чисельність виконавчих органів на 82 людини.

Крім того, по двоє людей надали у Центри надання адміністративних послуг.

«У м. Винники, Брюховичах і Рудному немає Центрів надання адмінпослуг. Для забезпечення цієї діяльності нам потрібно 106 осіб: 70 людей – на Центри надання адмінпослуг, 36 осіб – на управління державної реєстрації», – пояснила Пайонкевич.

Депутат Андріян Гутник обурився, що постійно йдеться про збільшення штату Львівської міськради: «Міський голова постійно каже, що ми зменшимо загальну кількість чиновників міської ради. Але натомість лише роздуваємо міський бюджет».

На це Г. Пайонкевич зазначила, що структура міськради змінилась: «За минулий рік нам додали Інспекцію архбудконтролю, Реєстраційну службу, передали повноваження з надання адмінпослуг, реєстрації мешканців».

Водночас депутати Львівської міськради підтримали ухвалу «Про здійснення повноважень з реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці виконавчими органами».

За відповідне рішення проголосувало 53 депутати.

Згідно із ухвалою, депутати погодили, що повноваження з реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці здійснюватимуть виконавчі органи Львівської міської ради. Таким чином районні адміністрації Львівської міської ради будуть цими органами реєстрації.

Начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич розповіла, що з 1 квітня набирають чинності законодавчі норми про припинення роботи Міграційної служби. ЛМР хоче підготуватися до цього завчасно.

Вона уточнила, що документи від людей прийматимуть центри надання адміністративних послуг, а в районних адміністраціях будуть люди, які ухвалюватимуть відповідні рішення.

Відтак райадміністрації повинні вжити усіх заходи, необхідних для реалізації повноважень, передбачених Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» та «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», а також вжити усіх заходів щодо виконання пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

Райадміністрації мають до 1 квітня забезпечити виготовлення штампів реєстрації місця проживання особи та штампів зняття з реєстрації місця проживання особи відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 13.04.2012 № 320 «Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України», а також придбати та встановити робочі станції з комплектом обладнання для забезпечення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян та провести комплекс заходів щодо організації та підключення до робочої станції каналу зв’язку для доступу до мережі Інтернет. РА, крім того, мають гарантувати отримання працівниками органу реєстрації електронно-цифрового підпису в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів.

Окрім того, львівського міського голову Андрія Садового просять зобов’язати відповідних розпорядників інформації здійснювати публічне оприлюднення на сайті ЛМР даних щодо переліку об’єктів капітального ремонту дворів, внутрішньо квартальних доріг, тротуарів, житлово-експлуатаційного господарства у розрізі районів, на які планується використовувати кошти міського бюджету на 2016 рік із обов’язковим зазначенням адрес кожного об’єкта, суми коштів, яку планується на нього використати, виду робіт, підстави включення об’єкта до титульного списку, залученого підрядника, етапу виконання робіт, укладених договорів підряду та актів виконання робіт.

Відповідний запит сьогодні, 25 лютого, під час сесії Львівської міськради озвучила депутат Юлія Гвоздович.

Вона зазначила, що Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено оприлюднювати достовірну, точну інформацію про фінансові ресурси (у т.ч. структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо) у разі потреби її правильність, об’єктивність і оновлювати оприлюднену інформацію. Також визначено, що така інформація оприлюднюється невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа. У разі наявності у розпорядника інформації офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації.

З огляду на це міського голову просять зобов’язати відповідних розпорядників інформації здійснювати публічне оприлюднення на сайті ЛМР даних щодо переліку об’єктів капітального ремонту дворів, внутрішньо квартальних доріг, тротуарів, житлово-експлуатаційного господарства у розрізі районів, на які планується використовувати кошти міського бюджету на 2016 рік із обов’язковим зазначенням адрес кожного об’єкта, суми коштів, яку планується на нього використати, виду робіт, підстави включення об’єкта до титульного списку, залученого підрядника, етапу виконання робіт, укладених договорів підряду та актів виконання робіт.

Також стало відомо, що юридичне управління Львівської міської ради готує позов у суд, аби зупинити скандальне будівництво розі вулиць Стефаника і Чайковського в історичному ареалі міста до того часу поки у забудовника не будуть усі документи в порядку.

Про це сьогодні, 25 лютого, на сесії Львівської міськради повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він визнав, що у компанії, яка проводить роботи на вул. Чайковського, дійсно не все в порядку з документами. За його словами, ці люди не поважають ні закон, ні громаду. Саме тому юридичне управління ЛМР готує позов до суду, аби зупинити будівництво до того часу, поки усі документи не будуть в порядку.

Нагадаємо, минулого тижня головний архітектор Львова Юліан Чаплінський та начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко-Швець не прийшли на запрошення громадських активістів на брифінг, який вони організували біля скандального будівництва у центрі Львова – на вул. Чайковського.

На розі вулиць Стефаника і Чайковського в історичному ареалі міста у січні розпочалися будівельні роботи. Та мешканці прилеглих будинків і громадські активісти впевнені: на місці двоповерхової будівлі ХІХ ст. планують звести багатоповерховий житловий будинок.

А ще на сесії стало відомо, що прокурора Львівської області Романа Федика та львівського міського голову Андрія Садового просять забезпечити якісне виконання робіт з будівництва велодоріжок у Львові із врахуванням потреб усіх учасників дорожнього руху та раціонального використання бюджетних коштів.

Відповідний запит сьогодні, 25 лютого, під час сесії Львівської міськради озвучив депутат Андріян Гутник.

Він нагадав, що у проекті бюджету розвитку міста Львова на 2016 рік передбачено кошти на будівництво велодоріжок у розмірі 10 млн грн, зокрема, на вул. Городоцькій від вул. Чернівецької до вул. Ряшівської, на вул. Княгині Ольги – вул. Академіка А. Сахарова, від вул. Варшавської до смт Брюховичі, у мікрорайоні Рясне та на території РЛП «Знесіння».

Депутат розповів, що до нього неодноразово звертались користувачі велосипедного транспорту у місті щодо численних фактів неякісно проведених робіт із будивництва велодоріжок, серед яких – нерівність покриття, суттєве пошкодження покриття у межах гарантійного строку, непропорційне використання зони для велосипедиста та пішохода, наявність перешкод на шляху велодоріжок у вигляді тимчасових споруд.

Зважаючи на зазначене, прокурора Львівської області Романа Федика та львівського міського голову Андрія Садового просять вжити заходів для перевірки фактів використання коштів міського бюджету м. Львова на будівництво велодоріжок, зокрема, в частині виконання зобов’язань підрядників із гарантійного ремонту недоліків. А також за наслідками проведеної перевірки вжити заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, з вини яких допущено виконання робіт із будівництва велодоріжок із покриттям неналежної якості та розтрату бюджетних коштів.

Депутат також просить забезпечити якісне виконання робіт з будівництва велодоріжок у Львові із врахуванням потреб усіх учасників дорожнього руху та раціонального використання бюджетних коштів.

За матеріалами ЗІКу.

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=81584