Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Коли народ бореться за свою свободу – це викликає захоплення 

При всій моїй величезній повазі до нашого братського білоруського народу, дозволю собі висловити, можливо непопулярну думку на сьогодні…

💭 Протестувальники у Білорусі не мають національного “стержня” лідера або ж групи лідерів, які б вже зараз очолювали протестні процеси, адже протягом останніх 26 років у країні править диктатор, який своїми репресіями придушував будь-які спроби появи опозиції.
💭 Опозиційного руху не існувало і не існує, відсутні чіткі вимоги, координаційна рада, стратегія – що робити далі ?! У цьому і є їхня визначальна проблема. Саме відсутність таких сил може призвести до перетворення простих громадян у гарматне м’ясо для силовиків.
💭 Білоруси наразі мають лише віру у свої власні сили, неабияке прагнення до змін та підтримку демократичних європейських країн, які не визнали Лукашенка переобраним президентом Білорусі та вважають його персоною нон грата у ЄС.
💭 Окрім цього у них є небезпечний сусід – Росія.
💭 Білорусь – це звичайно не Україна, але подібний досвід ми вже маємо, нажаль.
Щиро вболіваю за сябрів, щоб їхній шлях до вільної демократичної держави був не таким важким та трагічним, як в Україні …
Живе Білорусь! 🙌🏻