Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

ГРАБУНОК “ПІД ШУМОК” АБО ПОКИ ЛЬВІВ’ЯНИ НЕ БАЧАТЬ!

Поки уся увага львів’ян прикута до останніх новорічних приготувань – у ратуші хочуть провернути чергову будівельну аферу!
Сьогодні, в останній день 2020 року, міський голова Львова Андрій Садовий надумав пороздавати борги своїм спонсорам за їхній вклад у його передвиборчу кампанію. Щоправда зробити це він вирішив за рахунок львів’ян.
Отже, нині, о 10 ранку мало б відбутися позачергове засідання НЕЛЕГІТИМНОГО виконавчого комітету, на якому Андрій Садовий хотів проштовхнути чергові містобудівні питання.
Багато земельних і містобудівних питань, – «термінових» в останній день року. А мова йде і про скандальну земельну ділянку на вулиці Щурата. Понад 2.6 га землі міський голова вже кілька місяців поспіль намагається узаконити під будівництво багатоквартирного житлового комплексу. Місцеві мешканці вулиці Щурата зібрали більше тисячі підписів з проханням зупинити це будівельне свавілля. Адже ми маємо сумний приклад мікрорайону Під Голоском, який за останні роки перетворився на сірі бетонні джунглі: гетто без шкіл, садків та паркомісць. Таке ж хочуть пропхати сьогодні на Щурата.
А ТЕПЕР ПРО НАЙЦІКАВІШЕ!
Після оновлення депутатського складу Львівської міської ради “старий” виконком вже втратив свої повноваження, відтак ухвалювати будь-які рішення сьогодні – НЕЗАКОННО! Багатьом бувшим членам бувшого виконкому вистачає розуму не ходити на це нелегітимне збіговисько. Натомість “підневільні» підлеглі Садового нехтуючи законодавством таки збираються. Дехто побіг в лікарню, терміново хворіти, розуміючи що “пахне” криміналом! На щастя, здоровий глузд переміг і кворум не зібрався. ПОКИ ЩО.
Чому поки що? Бо наразі цей “відьомський шабаш” перенесли на 16.10 годину! Бачимо, Андрій Садовий не планує відступати від своїх намірів та таки дозволить своїм спонсорами роздерибанити землі громади!
ЛЬВІВ’ЯНИ, МОБІЛІЗУЄМОСЬ! ДАВАЙТЕ НАДАМО РОЗГОЛОСУ ЦІЙ ІСТОРІЇ! ДАВАЙТЕ “ПОДЯКУЄМО” МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ЗА ТАКИЙ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК!