Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Депутатський запит щодо необхідності проведення ремонту асфальтного покриття тротуару за адресою вул. Наукова 44 – 46

                                                                                                                                                Львівському міському голові
                                                                                                                                             Садовому Андрію Івановичу

Щодо необхідності проведення
ремонту асфальтного покриття тротуару
за адресою вул. Наукова 44 – 46

 

                                                                                             ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

             До мене, як до депутата Львівської міської ради звернулись мешканці будинку № 44,46 що розташований по вул. Наукова у м. Львові з колективним зверненням щодо ситуації, котра склалась з станом асфальтного покриття тротуару біля їх будинків, яке зруйноване та протягом останніх років жодного разу не ремонтувалось. Усі неодноразові звернення мешканців у Львівську міську раду, скеровувались до Франківської районної адміністрації. Багаточисельні звернення мешканців вищезазначених будинків безпосередньо до керівництва Франківської районної адміністрації також були безрезультатними.

11.04.2013року на черговому засідання Львівської міської ради Львівському міському голові було подано запит щодо необхідності проведення ремонту асфальтного покриття тротуару за адресою вул. Наукова 44-46.
Відтак, станом на сьогоднішній день, незважаючи на багаточисельні звернення мешканців ситуації з асфальтним покриттям біля їх будинків залишається незмінною.

Натомість, ігноруючи звернення львів’ян та їх право на комфортне життя, влада міста у відстані 200 – 300 м поруч зі зруйнованими тротуарами (Додаток1) закладає кошти на прокладання частин велодоріжок, які у нашому місті будуються за принципом: «Починаються з нікуди, закінчуються ніде».

Останнім часом смуги для велосипедистів дійсно почали з’являтись у Львові, але з’явились вони у своїй більшості без відповідного маркування вони є неповноцінними: на них паркуються автомобілі або вони використовуються як тротуар. Відтак, у Львові немає повноцінної велодоріжки, якою можна проїхати від пункту А до пункту Б. Натомість, разом з появою нових частин велодоріжок, зруйноване асфальтне покриття біля будинків львів’ян нікуди не зникає (Додаток 2).

Наша влада й надалі керується принципом «Все для людей», результатом роботи якого мешканці Львова залишаються без нормальних тротуарів, доріг та з незрозумілими частинами так званих вело доріжок.
На підставі вищевикладеного, керуючись ч.4 ст. 12, 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих Рад» звертаюсь до Вас із проханням:
1. Виконати роботи з ремонту асфальтного покриття тротуару (вул. Наукова № 44-46).
2. Свою відповідь прошу надіслати мені у встановлений Законом строк, за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1.

Приклад дійсно конструктивного діалогу:
проблема, яка потребує вирішення – мешканці – депутат –
депутатський запит – вирішення проблеми!