Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Депутати Львова віддали приміщення «Дивосвіту» іншому дитсадку

Депутати Львівської міської ради на сесії 2 березня надали дошкільному навчальному закладу яслам-садку №21 в оренду приміщення на вул. Сміливих, 26, де зараз міститься дитсадок «Дивосвіт».

За відповідну ухвалу проголосувало 39 депутатів, передає кореспондент ІА ZIK.

Згідно із ухвалою, Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку № 21 Львівської міської ради Львівської області надали для роботи дитячого дошкільного закладу в оренду терміном на 2 роки 364 дні нежитлові приміщення загальною площею 889,1 кв. м на вул. Сміливих, 26.

Під час розгляду питання депутаті від УГП Ігор Дякович заявив, що недоцільно передавати приміщення, які належать садку «Дивосвіт», іншій дошкільній установі. Свободівець Андріян Гутник наголосив: батьки дітей, які навчаються у ДНЗ №42 – проти цього. Він прочитав листа митрополита львівського УГКЦ Ігоря про те, що церква готова опікуватись «Дивосвітом». Депутат повідомив, що вже відкрите кримінальне провадження щодо незаконної передачі цих приміщень.

«Хіба цього не достатньо чиновникам (щоб не передавати приміщень іншому дитсадку, – ред.)?», – обурився депутат.

Нагадаємо, батьки та працівники дошкільного навчального закладу №42 м. Львова («Дивосвіт») занепокоєні черговою спробою винести на засідання сесії Львівської міської ради питання передачі в оренду нежитлових приміщень на вул. Сміливих, 26.

 Джерело