Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Депутатський запит щодо запровадження мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок під будівництво багатоповерхівок

Львів – одне з найбільш щільно населених міст України. Більш того – це місто, де зараз на стадії проектування та погодження перебуває орієнтовно 3 мільйони квадратних метрів ще незбудованого житла.

При цьому, звідусіль ми чуємо про постійні черги до дошкільних навчальних закладів, незручності та брак вільних місць, приміщень тощо. Дійсно, важко пригадати кількість нових збудованих дитсадків за минулі декілька років у нашому місті. Натомість, нескладно пригадати як кожен вільний клаптик землі у Львові з часом «перетворюється» на нову багатоповерхівку.

Проте, в майбутньому всі ці новобудови також будуть заселені людьми, які претендуватимуть на соціальну інфраструктуру – школи, дитсадки, які вже потерпають від перевантаження. Виходить замкнуте коло.

Окрім того, у Львові також існують приміщення колишніх садочків, які перебувають у незрозумілому статусі та їх не використовують за призначенням.

Нещодавно я звернувся до керівництва міста з відповідними запитами щодо надання наступної актуальної та достовірної інформації:

1)    про кількість дошкільних та середніх загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності, створених та зареєстрованих на території м. Львова у встановленому законодавством порядку впродовж 2006-2017 років.

2)    про кількість майнових комплексів дошкільних та середніх загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності, збудованих та введених в експлуатацію на території м. Львова впродовж 2006-2017 років.

3)    щодо багатоквартирних житлових будинків, введених в експлуатацію на території м. Львова упродовж 2006-2017-го років.

4)    про  кошти у розвиток інфраструктури населеного пункту, від сплати яких було звільнено замовників будівництва на території м. Львова згідно ухвал Львівської міської ради

5)    про кошти з цільового фонду розвитку соціальної інфраструктури м. Львова, які були виділені та використані на проведення капітальних ремонтів/ будівництва нових будівель для дошкільних та середніх загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності м. Львова впродовж 2006-2017 років