Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Депутатський запит щодо викупу нежитлового приміщення за адресою вул. Кульпарківська, 133б у комунальну власність міста для суспільних потреб

До мене неодноразово звертались мешканці будинків вул. Кульпарківська, Симоненка та Наукова зі скаргами щодо порушення громадського порядку у денний та вечірній час.

На території між спортивним та дитячим майданчиками, навпроти центрального  входу у Дитячий садок № 163 розташована споруда ( Додаток 1 ).

У 2011році ухвалою№1058 ЛМР було погоджено ПП «Львівінтерсервіс» місце розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківська,133б. в оренду терміном на 10років для обслуговування нежитлової споруди.

Станом на сьогодні у цьому нежитловому приміщенні ночують безпритульні люди. Окрім того систематично розпивають алкогольні напої, здійснюють дрібне хуліганство, вживають нецензурну лайку, образливо чіпляються до громадян, зокрема і до дітей.

Слід також наголосити, що у 2015 році львівські забудовники планували розпочати будівництво житлового будинку на місці цієї споруди. Спільно з мешканцями ми провели громадські слухання, на яких громада всіх навколишніх будинків одноголосно виступила категорично проти будь-якого будівництва.

Як депутат цього виборчого округу я підтримав позицію мешканців. Відтак біля цієї споруди ми встановили спортивний майданчик.

  Відповідно питання щодо демонтажу споруди за вищезазначеною адресою неодноразово піднімалось, починаючи з 2015року.

Зважаючи на зазначене, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу :     

1)  Підготувати для розгляду ради проект ухвали щодо викупу нежитлового приміщення за адресою: вул. Кульпарківська, 133б для суспільних потреб міста, з мотивів суспільної необхідності.