Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Депутатський запит щодо встановлення законності здійснення ремонтних робіт у будинку пам’ятці-архітектури національного значення по вул.Галицька,10

До мене, як до депутата Львівської міської ради звернулись мешканці Галицького району з колективним зверненням щодо встановлення законності проведення ремонтних робіт у будинку пам’ятці-архітектури національного значення по вул. Галицька, 10 (кам’яниця «Під лебедем»), внаслідок яких на даху житлового будинку з’явилась незрозуміла надбудова (Додаток 1).

Слід наголосити, що  вулиця Галицька – це чи не єдина у нашому місті вулиця, на якій всі без винятку будинки є пам’ятками архітектури національного або місцевого значення.

Кам’яниця «Під лебедем» була збудована у XVIII ст. та включена до Національного реєстру пам’яток під охоронним номером 1283 ще у далекому 1979 році.

Сьогодні ж у приміщенні цієї унікальної будівлі розташований ресторан швидкої їжі “Де Манджаро”.

Враховуючи вищенаведене,  зокрема історичну та архітектурну цінність даної будівлі для міста Львова

                                                                        Прошу:

Здійснити перевірку щодо встановлення законності здійснення ремонтних робіт та появи надбудови у житловому будинку пам’ятці-архітектури національного значення, який знаходиться за адресою вул. Галицька,10.