Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Депутатський запит Щодо необхідності проведення капітального ремонту у будинку пам’яткці-архітектури місцевого значення по вул. Дудаєва, 9

До мене, як до депутата Львівської міської ради звернулись мешканці Галицького району з колективним зверненням щодо руйнування пам’ятки архітектури по вул.Дудаєва,9(Додаток 1).
Слід зауважити, що житловий будинок за вищезазначеною адресою – це один з найкращих зразків архітектури Львова стилю модерн, який внесений до списку пам’яток архітектури місцевого значення.
Майже всі будинки, які знаходяться поруч, відповідно під номерами 2, 8, 15, 17, 19 є також пам’ятками архітектури місцевого значення.
Мешканці занепокоєні незадовільним технічним станом будинку всередині. Особливо вражає той факт, що вони звертаються до чиновників з 2011року щодо його руйнування. Проте «руїни» у центральній частині нашого міста ніхто не помічає, адже для туристів та гостей міста фасад будинку – у хорошому стані.
Дані дії спрямовані проти історичного середовища нашого міста загалом. Перспектива збереження історичних вулиць у Львові зникає, а бездіяльність чиновників породжує абсолютне ігнорування історичної цінності пам’яток архітектури.

Прошу :
Виділити кошти для проведення ремонтних робіт у будинку пам’ятці-архітектури місцевого значення за адресою вул. Дудаєва, 9

Про результати розгляду цього депутатського запиту прошу повідомити мене та заявника у встановлений законодавством термін.