Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Депутатський запит Щодо функціонування електронних табло на зупинках електротранспорту у м. Львові

У 2011 році німецькі інвестори разом з Львівською мерією заплатили 2,5 млн. євро за встановлення у частині львівських трамваїв додаткових GPS-трекерів, які мали б передавати інформацію про рух трамваїв на встановлені електронні табло на зупинках електротранспорту та вказувати львів’янам, скільки часу залишилося до прибуття трамвая.

Таке нововведення для Львова коштувало 20 % від загальної суми, тобто 500 тис.євро. Проте, як відомо всім львів’янам та гостям нашого міста абсолютна більшість із цих табло станом на сьогодні функціонують неналежно або ж не працюють взагалі.

Відтак, львів’яни за пів мільйона євро замість електронних табло, які повинні були б відображати інформацію про рух трамвайних маршрутів, отримали 26 годинників, адже єдине, що станом на сьогоднішній день показують ці табло – це годину. Обслуговуються ці табло ЛКП «Львівавтодор» та ЛКП «Львівелектротранс»

Зважаючи на зазначене, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,
Прошу :

1. Невідкладно довести технічний стан встановлених електронних табло на зупинках громадського електротранспорту до належного функціонування
2. За наслідками проведеної перевірки вжити заходів, спрямованих на усунення зазначених порушень та притягнення до відповідальності осіб, з вини яких допущено функціонування у неналежному технічному стані електронних табло на зупинках громадського електротранспорту та нераціонального використання коштів