Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Депутатський запит Щодо альтернативного місця розташування тимчасової споруди за адресою вул. В. Великого, 67а

До мене неодноразово звертались мешканці будинків вул. В. Великого, 61, 65, 67 та 69 з колективними скаргами про порушення громадського порядку у вечірній та ранковий час.

Мешканці занепокоєні тим, що так звана тимчасова споруда (прийом склотари), яка знаходиться по вул. В. Великого, 67а у будні та вихідні дні розпочинає прийом склотари о 6:00год. ранку.

Разом з тим, систематично невідомі особи розпивають алкогольні напої, регулярно здійснюють дрібне хуліганство, вживають нецензурну лайку, образливо чіпляються до громадян та вчиняють інші тотожні правопорушення.

Багаторазові звернення на гарячу лінію були безрезультатними. Відповідний депутатський запит був також поданий 13.07.2018.

Зважаючи на зазначене, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

                                                                               Прошу :

  • Вжити відповідні заходи для забезпечення громадського порядку на вищезазначеній території з огляду на обставини, зазначені у цьому депутатському запиті
  • Надати копію договору оренди землі суб’єкта підприємницької діяльності, який здійснює діяльність за вищезазначеною адресою та з’ясувати функціональне призначення цього договору

Про результати розгляду цього депутатського запиту прошу повідомити мене у встановлений законодавством термін.