Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Депутат : У Львові трамваї перебувають у жахливому стані

У Львові весь електротранспорт знаходиться у незадовільному стані, через що львів’яни не хочуть користуватись послугами ЛКП Львівелектротранс.

Про це під час сесії Львівської міської ради заявив депутат від ВО Свобода Андріян Гутник, передає кореспондент «Вголосу».

«Впродовж минулих місяців кількість скарг львів’ян на роботу електротранспорту у місті сягнула критичної межі – у засобах масової інформації та соціальних мережах зафіксовано десятки випадків загальної зупинки руху трамваїв на різних маршрутах. Усе це, в сукупності із очевидно низькою кількістю транспорту на маршрутах, спричиняє постійні незручності для містян та стимулює їх уникати зайвого ризику не дістатись додому чи до місця праці. Як наслідок, і без того важка ситуація із громадським транспортом міста перетворюється для мешканців на абсолютно безнадійну», – зазначив Андрія Гутник.

«Слід також наголосити, що станом на сьогодні незрозумілою є публічна інформація щодо кількості транспорту у трамвайних депо ЛКП «Львівелектротранс» та їхнього реального стану. При тому, що посадові особи цього підприємства декларують сто два справних трамваї, неодноразово фіксувались випадки, що на маршрути виїздить не більше сімдесяти.Зважаючи на це, ми вимагаємо від міської влади негайно вжити всіх необхідних заходів, аби забезпечити належний технічний стан трамваїв та  безперебійне курсування трамвайних маршрутів у Львові. Окрім цього, вимагаємо публічно оприлюднити інформацію про кількість трамваїв, які є у власності ЛКП «Львівелектротранс», технічний стан кожного з них, кількість трамваїв, які потребують капітального ремонту та реальну щоденну кількість транспортних засобів, які курсують трамвайними маршрутами міста», – додав депутат.

Джерело