Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Чемпіонат Львівської області серед юнаків, юніорів та кубок області з плавання

4-5 липня 2014 р. за сприяння депутата ЛМР Голови Федерації плавання Львівської області Андріяна Гутника у Львові на відкритому басейні СКА відбувся Чемпіонат Львівської області та чемпіонат області серед молоді з плавання.
У змаганнях кубка області з плавання серед юніорів брали участь дівчата 2000 – 2001, юнаки 1998 – 1999 років народження і молодші. У змаганнях чемпіонату області з плавання серед юнаків брали участь дівчата 2002, юнаки 2000 років народження і молодші.У боротьбі за призові місця в різних категоріях змагалися близько 200 найкращих плавців Львівської області.
Під час урочистостого нагородження переможців Голова обласної ради Петро Колодій привітав спортсменів та тренерський склад з участю у змаганнях, професійний розвиток та вражаючий темп розвитку, вручивши їм грамоти та медалі.
“Організовуючи чергові змагання, ми вже зараз виховуємо в української молоді прагнення до справедливої спортивної конкуренції. Щоб українці з юних років прагнули до перемоги. Такі заходи згуртовують молодих спортсменів, загартовують патріотичну, здорову та спортивну молодь, – з привітальним словом виступив Андріан Гутник. – Щиро сподіваюсь, що ми створили гідні умови для якісного тренування українських плавців і посприяли досягненню хороших результатів на змаганнях”.
Нагадаємо, що собисто – командні змагання для спортсменів, які брали участь у складі збірних команд ДЮСШ та спортивних клубів Львівської області були відбірковими для попадання у збірну команду області для участі у Кубку України серед юніорів та чемпіонаті України серед юнаків. Дані змагання відбудуться 12-16 липня 2014 року у Львові на відкритому бсейні СКА.