Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Більшість самобудів у Львові з’явилась із дозволу міськради минулої каденції – Гутник

Будівництво двох третин самобудів, які зараз є у Львові, відбувається на підставі документів, виданих міськими радами минулої та позаминулої каденцій.

Про це сказав кандидат у депутати Львівської міської ради від партії «ВО «Свобода» Андріян Гутник під час публічних дебатів на тему: «Самоврядування і самобуди: чи вистачить повноважень новій Львівській міськраді, щоб побороти корупцію і протекціонізм у будівництві?» у львівському прес-клубі, передає кореспондент«Вголосу».

«Я не знімаю відповідальності із себе, коли у Львівській міськраді більшість депутатів була від ВО «Свобода», однак дві третини незаконних забудов у місті відбуваються на підставі документів, які ухвалювали в міській раді минулої та позаминулої каденцій. Я аналізував будівництва, які не відповідають вимогам чинного законодавства, і побачив таку тенденцію: підприємство подавало документи в міську раду минулої каденції, за десять днів було надруковано та завізовано ухвалу, яку затверджували на сесії Львівської міської ради. Думаю, цим мали б зацікавитися правоохоронні органи, бо в половині з цих ухвал є корупційні моменти», – сказав націоналіст.

Він додав, що ВО «Свобода» протягом п’яти років проводила громадські обговорення щодо будівництв, які мали особливий інтерес у громади.

«У нас є звіти, в яких чітко видно, що депутати-«свободівці» на сесіях голосували так, як їм казала голосувати громада», – запевнив Андріян Гутник.

Він додав, що за весь час незалежності України лише остання каденція Львівської міської ради зробила так, що кількість МАФів у місті зменшилася.

Як писав «Вголос», 29 серпня 2015 року у Львові на вулиці Кульпарківській, 133-б, «свободівець» Андріян Гутник відкрив дитячий спортивний майданчик, на місці якого житлова компанія планувала збудувати багатоповерхівку.

http://vgolos.com.ua/news/bilshist_samobudiv_u_lvovi_zyavylys_iz_dozvolu_miskrady_mynuloi_kadentsii__gutnyk_194164.html