Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Андріян Гутник: Започатковуємо для львівських школярів екологічні тренінги, аби діти цінували природні ресурси

З 29 лютого у Львові за підтримки депутата-свободівця Андріяна Гутника, ГО “Дієва громада” та “АВЕ Львів” розпочинається серія екологічних тренінгів для львівських школярів “Сортуй сміття правильно, – стань прикладом для інших”. У рамках акції “‎УкраїнаБезСміття” школярам даруватимуть спеціяльні бокси для збору макулатури та навчатимуть дітей правильно сортувати побутові відходи, аби зберегти навколишню екологію.

На відміну від стандартного шкільного уроку, організатори влаштовують “еко-тести” для дітей із спеціяльними завданнями та боксами для різного виду вторинної сировини. Підтримуючи ідею прогресивного акції “УкраїнаБезСміття”, “еко-тренери” навчатимуть львівських школярів, як правильно у повсякденному житті обирати бокси для утилізації сміття. Наприкінці тренінгу якість сортування різних команд оцінюватиме експерт, який розповідатиме, що ж насправді далі відбувається з всіма цими речами.

“На жаль, ситуація з побутовими відходами в Україні набагато гірша, ніж у Европі. Саме тому необхідно змінювати ставлення українців до вторинної сировини (сміття) та пояснювати, що цей ресурс має потенціял для подальшого використання, або ж навпаки загрозу для нашого здоров’я. Для мене особисто як для батька екологічна обізнаність моїх дітей та приклад, який вони показують, є набагато дієвішим, аніж будь-яка телевізійна реклама. На мою думку, виховуючи корисні звички серед дітей, ми виховуємо їх і серед нас, дорослих” – розповів свободівець Андріян Гутник.

Прес-служба Львівської міської організації ВО “Свобода”

http://lviv.svoboda.org.ua/news/comments/00018365/