Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Андріян Гутник провів зустріч з учасниками паралімпійських ігор

Депутат ЛМР Андріян Гутник провів робочу зустріч з заслуженим тренером України, тренером збірної команди області з плавання Сальніковою Оленою та львівськими плавцями, які цьогоріч представляли Львівщину на XVІ літніх Паралімпійських іграх у Лондоні, а саме: Антон Стабровський – МСМК, срібний призер чемпіонату Європи з плавання та Мар’ян Квасниця – МС, бронзовий призер чемпіонату Європи з плавання.
Під час зустрічі Андріян Гутник урочисто привітав тренера та спортсменів з участю у змаганнях, вручивши їм подяки та кубки за участь у XIV літніх Параолімпійських іграх.
Нагадаємо, що Львівщину у Лондоні на Паралімпійських іграх представили 12 спортсменів, двоє з яких – плавці, тренувальною базою для яких протягом останніх чотирьох років є аквапарк “ПЛЯЖ”.
Під час зустрічі Гутник передав юним спортсменам подарунки від аквапарку “Пляж”, відтак надавши можливість їм й надалі на безкоштовній основі тренуватись у спортивно – розважальному комплексі.
«Можливість прийняти участь у Паралімпійських іграх здобулась для Вас непереборною силою духу, високою майстерністю  та надзвичайними зусиллями. Це стало можливим завдяки Вашій величезній праці та зусиль Вашого тренера, за що їй величезна подяка. Я впевнений, що на цьому ваші досягнення не завершуються, мене сповнює гордість від того що у Львові проживають такі талановиті та сильні духом спортсмени», – привітав усіх присутніх Андріян Гутник.