Депутат Львівської міської ради
Фракція ВО "Свобода"
Франківський територіальний виборчий округ №5

Андріян Гутник: «Про здобутки плавців на Параолімпійських іграх»

3CF06AEC-D898-4F79-B39A-9FC0F7E7FCE1_cx0_cy2_cw0_mw1024_mh1024_sЦього року Україну на XIV Літніх Паралімпійських іграх представляє найчисленніша збірна з часів незалежності держави. До складу команди входять 155 спортсменів із 24 областей України, які змагатимуться в дванадцяти видах спорту.
Львівщину у Лондоні представляють 12 спортсменів, двоє з яких -плавці, тренувальною базою яких протягом останніх чотирьох років є аквапарк «ПЛЯЖ», у якому для спортсменів створено усі умови для гідного тренувального процесу.
«Розвиток та популяризація спорту, а тим більше спорту паралімпійського – справа неймовірно потрібна. В Україні, на жаль, сьогодні не створено необхідних умов для активного повсякденного життя людям із особливими потребами. Але вони можуть реалізувати себе через спорт. Це хороша можливість знайти себе, проявити свої можливості.
Українські спортсмени-паралімпійці здобувають чимало медалей та нагород чемпіонатів світу та Європи, гідно представляючи Україну на міжнародній спортивній арені.
Ми з великим задоволенням долучаємось до підготовки плавців, адже допомагаючи їм, ми водночас виконуємо важливу соціальну місію – популяризацію спорту та здорового способу життя серед населення.
Наш львівський плавець-паралімпієць  Антон Стабровський на минулих іграх виборов для України бронзову медаль. Цього року ми щиро вболіваємо за нього та усіх параолімпійців, які представляють нашу державу. Бажаємо їм досягти неймовірних висот, вони заслуговують на те, щоб про них знали і в Україні, і в усьому світі», – розповів Голова Федерації плавання Львівської області депутат ЛМР Андріян Гутник.