Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

У Львові випав сніг – транспортний колапс

Кожного року ми бачимо «дежавю» – це не катаклізми, буревії, шторми, урагани або цунамі. А це звичайна зима, з середніми опадами у невеликому місті Львові, де доступ до прогнозу погоди є не лише у звичайних мешканців, але й у чиновників також.

У цьому місті також є снігоочисна техніка та інвентар, є працівники та необхідні бюджетні кошти для того, аби ми не долали щоденні квести «на ковзанках» по всьому місту, не травмувались на нерозчищених тротуарах, не стояли годинами в корках, не чекали на громадський транспорт, у який часом не можна зайти, адже він переповнений пасажирами, оскільки їздить не за графіком та не читали безліч дописів про черговий колапс у Львові.

До слова у цьому місті є місцевий голова, який інформує що, САМЕ ЗАРАЗ іде у НАСТУП, який напевно потрібен у Львові, здавалось би як ніколи раніше, адже у нашому місті вже два місяці зима триває та сніг падає, з чим не можуть справитись підлеглі очільника міста, НАСТУПаючи на одні й ті самі граблі.

У Львові є все, окрім елементарного планування та належного виконання посадових обов’язків чиновників. Що не стало на заваді команді мера (виконавчому комітету) сьогодні підвищити проїзд до 7грн. у громадському транспорті – це відверте ЗНУЩАННЯ над львів’янами у день коли транспорт фактично не функціонує.

Однозначно підніматимемо питання щодо доцільності використання виділених коштів та жахливої неорганізованості чиновників, зокрема до звільнення від займаних посад тих, хто є відповідальним за черговий колапс у місті, та чергове “дежавю” …