Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

У Львові депутати вимагають розірвати дипломатичні зв’язки з Росією

Моя позиція протягом останніх 5-и років як громадянина України, націоналіста та депутата від ВО “Свобода”лишається незмінною – ми маємо розірвати дипломатичні зв’язки з країною-агресором Російською Федерацією.

——————————————————————————————————-

У Львові депутати вимагають розірвати дипломатичні зв’язки з Росією

Депутати Львівської міської ради прийняли звернення про державної влади з вимогою розірвати дипломатичні стосунки з Росією.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської організації ВО “Свобода” у Львівській міській раді.

“Вже 5-й рік триває неоголошена війна з Московією. В неділю відбулася відверта агресія та протиправні дії з боку Росії. Уся адекватна світова спільнота засудила дії прикордонників РФ у Керченській протоці. Після останніх актів агресії ми маємо негайно посилити тиск на Московію та розірвати будь-які дипломатичні зв’язки з ними”, — пояснив депутат Львівської міської ради від ВО “Свобода” Андріян Гутник.

Нагадаємо, що “свободівці” неодноразово наголошували на необхідності негайного припинення будь-яких дипломатичних відносин із ворогом. Зокрема, ще 2015 року депутати Львівської міської ради від ВО “Свобода” ініціювали вимогу міської ради до Президента України та Міністерства закордонних справ України якнайшвидше розпочати процедуру ліквідації Генерального консульства Російської Федерації у Львові.

ВГОЛОС

47308241_1920718718035664_1636897046793289728_n