Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

КАЗКА «Космічний креатив львівських комунальників»

Жив-був собі космічний мер одного міста, так і звали його в народі «Льоня-космос». Довго трудився він для «покращення»: щось вдавалось, щось-не дуже, а деколи просто дивився на Землю через ілюмінатори…

Не стало «Льоні-космоса», але його найкращі зоряні космонавти добрались до Львова, а згодом і до міської ради. Ідеї в головах є, космос також, от і почали вони з приходом весни всі дружно експериментувати: як круасани випікати в палаючих трамваях та продавати їх на зупинках пасажирам.

Ламаються та загоряються трамваї у Львові досить часто, так не пропадати ж теплу, подумали у ЛКП «Львівелектротранс», і замість того, щоб роботою зайнятись, почали вони по місту морські контейнери встановлювати «БУДКА» з круасанами.
А щоб ніхто не здогадався, що «космонавти» байдикують, вирішили вони всім людям сказати, що БУДКА-це не будка, і круасани-не круасани, а все це- диспетчерський пункт.

Вам здалось на хвилину, що БУДКА у морському контейнері з круасанами на зупинках громадського транспорту-це жарт? А от креативні львівські чиновники вважають, що це диспетчерський пункт.

ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД таки переміг, БУДКА ДЕМОНТОВАНА. Вдячний всім за активність!
Враховуючи, що це вже не перша спроба «прикрасити» Львів контейнерами, будьте пильними, можливо невдовзі вони з‘являться знову…