Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Останні новини

Більше новин

Перелік адрес та виборчих округів депутатів Львівської міської ради

ОКРУГ №1 – НІКОГО

м.Львів – вул.Ангеловича А., митр., вул.Архітекторська, вул.Бандери С.: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Війтовича П., вул.Карпінського, вул.Меретина В., вул.Митрополита Андрея, вул.Шептицьких, пл.Кропивницького М., пл.Святого Юра, вул.Городоцька:  3, 5, 7, 9, 11, 13, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 40, 42, 44, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67,  71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125; вул.Дорошенка П.: 66, 68; вул.Замкнена, вул.Каменярів, вул.Листопадового Чину: 3–14, 26–28Б; вул.Матейка Я., вул.Новаківського О., вул.Озаркевича Є., вул.Рилєєва К., вул.Сєченова І., вул.Технічна, вул.Устияновича М., вул.Шевченка Т.: 3А; вул.Ярослава Мудрого: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 12Б, 12Ц, 14, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 12А1, 12А2, вул.Гоголя М., вул.Мурави М., вул.Огієнка І., вул.Щепкіна М.,вул.Гнатюка В., акад.: 16, 18–24; вул.Гребінки Є., вул.Курбаса Л., вул.Лепкого Б., вул.Менцинського М., вул.Наливайка С.: 3–17; вул.Шопена Ф., пл.Григоренка Г., ген.: 4–15; вул.Гнатюка В., акад.: 3–15, 17; вул.Дрогобича Ю., вул.Костюшка Т.,; вул.Михальчука І.-В.,  вул.Січових Стрільців, вул.Словацького Ю.: 14–18; вул.Тиктора І., вул.Фурманська, пл.Григоренка Г., ген.: 1А; проїзд Крива Липа

 

ОКРУГ №2 – Івах Сергій Ярославович

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

“Солідарність”м.Львів – вул.Балабана М., вул.Біласа В.: 3; вул.Вагова, вул.Городоцька: 4, 12, 14, 16, 22; вул.Данилишина Д., вул.Зернова, вул.Котлярська, вул.Ляйнберга С., вул.Раппапорта Я.: 1; вул.Таманська, вул.Шолом-Алейхема Ш.: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Шпитальна, просп.Чорновола В.: 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31; вул.Газова, вул.Джерельна: 2А, 2Б, 6, 8, 10, 16, 16А, 28, 28А, 30, 30А, 32, 34; вул.Куліша П., вул.Люльки А., акад., вул.Медова: 1–10; вул.Під Дубом, вул.Цехова, вул.Весела, вул.Замарстинівська: 1, 3, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Князя Мстислава Удатного, вул.Лазнева, вул.Мулярська, вул.Папарівка, вул.Підмурна, вул.Стара, вул.Староміська, вул.Сянська, вул.Татарська, вул.Торгова, вул.Хмельницького Б.: 1, 2/4, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 27, 28, 28А, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; пл.Різні, пл.Святого Теодора, м.Львів – вул.Гонти І.: 1, 5; вул.Довбуша О.: 1, 3, 7, 7А, 9, 9А, 11; вул.Замкова, вул.Княжа, вул.Кривоноса М.: 3, 3А, 3Б, 5, 7, 15, 15А, 16А, 17, 18А, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.Льва, вул.Мосяжна, вул.Насипна, вул.Пильникарська, вул.Підгірна, вул.Піша, вул.Рибна, вул.Смерекова, вул.Сніжна, вул.Спадиста, вул.Сходова, вул.Ужгородська, вул.Чорноморська, пл.Вічева, пл.Звенигородська, пл.Старий Ринок,

 

ОКРУГ №3 – НІКОГО

м.Львів – вул.Беринди П., вул.Братів Рогатинців: 3–7, 9–49; вул.Валова: 2–5, 9-29; вул.Вірменська: 2–8, 12-35; вул.Галицька: 1–12, 15-21; вул.Дорошенка П.: 1-37; вул.Жижки Я., вул.Корнякта К., вул.Краківська: 1–9, 14-34; вул.Лесі Українки: 7, 11-43; вул.Староєврейська: 3–50; вул.Театральна, вул.Шевська, пл.Катедральна, пл.Міцкевича А.: 5-8; пл.Ринок: 3-21, 25–31, 34-45; пл.Яворського С., просп.Свободи: 1/3–5, 6/8, 7, 10–49; вул.Гавришкевича С., вул.Гонти І.: 4, 6–8; вул.Друкарська, вул.Ставропігійська, вул.Федорова І., пл.Данила Галицького, пл.Князя Ярослава Осмомисла, пл.Музейна, вул.Арсенальська, вул.Підвальна, вул.Руська, вул.Сербська, пл.Галицька: 7; пл.Коліївщини, вул.Винниченка В., вул.Гуцульська, вул.Короленка В.: 2, 4, 8, 10, 12, 14; вул.Лисенка М.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12; вул.Личаківська: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Просвіти, пл.Соборна: 1–3; вул.Банківська, вул.Вороного М., вул.Ковжуна П.: 1–4, 6; вул.Коперника М.: 1–22, 24–26, 28–30, 32; вул.Ліста Ф., вул.Руданського С., вул.Тиха: 1–3; вул.Чайковського П.: 10, 12, 16, 18–24, 26; пл.Маланюка Є.,

 

ОКРУГ №4 – НІКОГО

м.Львів – вул.Дорошенка П.: 38–65, 67, 69–73; вул.Колесси Ф., акад., вул.Коперника М.: 23, 27–27А, 42, 44, 46; вул.Крушельницької С., вул.Словацького Ю.: 2–8; вул.Стефаника В.: 7–7А, 9, 11, 13, 15; вул.Бандери С.: 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25; вул.Брюллова К., вул.Венеціанова О., вул.Вербицького М., вул.Вітовського Д.: 38–38А, 55; вул.Героїв Майдану: 3, 5, 5А, 5Б, 5С, 7, 9, 11, 11А, 15, 17; вул.Глінки М., вул.Грабовського П., вул.Кольберга О., вул.Коперника М.: 31, 33–41, 43, 45, 47–62; вул.Котляревського І.: 3, 4, 5, 7; вул.Лукіяновича Д., вул.Нечуя-Левицького І.: 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20; вул.Політехнічна: 3, 5, 7, 9; вул.Чупринки Т., ген.: 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14; пл.Шашкевича М., вул.Герцена О., вул.Грушевського М.: 3–7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21–23; вул.Князя Романа, вул.Нижанківського О., вул.Саксаганського П., вул.Стецька Я., вул.Франка І.: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 32; вул.Фредра О., вул.Шухевича В., пл.Галицька: 12–14; пл.Соборна: 9–17; просп.Шевченка Т., вул.Волошина А., вул.Глібова Л., вул.Григоровича І., вул.Дудаєва Дж., вул.Каліча Гора, вул.Ковжуна П.: 5, 7–9; вул.Мартовича Л., вул.Поповича Є., вул.Стефаника В.: 4–6, 8, 10, 12, 14, 16–21; вул.Тиха: 5; вул.Томашівського С., вул.Чайковського П.: 5, 11, 13–15, 17, 25, 27–39; вул.Вітовського Д.: 6, 10, 12–14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Грушевського М.: 2, 8, 10, 12, 14, 18, 20; вул.Драгоманова М., вул.Кирила і Мефодія, вул.Кобилянської О., вул.Коцюбинського М., вул.Менделєєва Д., вул.Франка І.: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 70, 72;

 

ОКРУГ №5 – Коляда Максим Миколайович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Болгарська, вул.Вітовського Д.: 1–5А, 7–9А, 11–11А, 15, 17–19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–37, 39–41; вул.Волощака А., вул.Грецька, вул.Дзиндри Є., вул.Зарицьких, вул.Костомарова М., вул.Лижв’ярська, вул.Літня, вул.Руставелі Ш.: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 42, 44; вул.Скельна: 3, 5; вул.Турецька, вул.Франка І.: 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82; вул.Дібровна, вул.Паркова, вул.Рутковича І., вул.Самчука У., вул.Свєнціцького І.: 1А, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; вул.Стрийська: 1, 3, 4, 6, 9, 11, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 36А, 38, 40, 42, 44, 44А, 46А, 46Б, 46Ц, 48; вул.Франка І.: 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; вул.Архипенка О., вул.Кубійовича В.: 1–26; вул.Людкевича С., вул.Руставелі Ш.: 9, 9А, 9Б, 9В; вул.Снопківська, вул.Тарнавського М., ген.: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68, 72, 72А, 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 104А, 104Б; вул.Тютюнників: 1–27, 29, 31, 33, 35–55А; пл.Вишиваного В., вул.Кубанська, вул.Кубійовича В.: 28–41; вул.Лемика М., вул.Мушака Ю.: 20, 22, 24, 42, 44, 44А, 46, 48, 50, 52; вул.Севери І., вул.Стуса В.: 3, 5, 7, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 33, 35, 37, 39, 49, 51, 53, 55; вул.Тарнавського М., ген.: 106, 106А, 108, 110, 112; вул.Тютюнників: 28, 30, 32, 34; вул.Бучми А., вул.Зелена: 102А, 104, 104А; вул.Кримська, вул.Липова Алея: 5В; вул.Тарнавського М., ген.: 114, 116, 118, 118А, 120;

 

ОКРУГ №6 – Гупало Тарас Євгенович “Свобода”
Пасевич Олена Вікторівна “Самопоміч”

м.Львів – вул.Білогорська восьма, вул.Білогорська друга, вул.Білогорська перша, вул.Білогорська п’ята, вул.Білогорська сьома, вул.Білогорська третя, вул.Білогорська четверта, вул.Білогорська шоста, вул.Білогорща, вул.Гайовської Л., вул.Іванюти М., вул.Лаврівського І., вул.Смакули О., вул.Стадників, вул.Сушко-Скачківської Х., вул.Повітряна: 92–126А; вул.Роксоляни: 21–23, 25–33, 71–75; вул.Роксоляни: 43, 51–65А, 77–85; вул.Широка: 98; вул.Сірка І.: 9–25; вул.Суботівська: 2–7А, 9–16;

 

ОКРУГ №7 – Бичишин Назар Миронович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Блажкевич І., вул.Калнишевського П.: 4, 6–33; вул.Кругова, вул.Мундяк М., вул.Роксоляни: 2–18, 24, 43А; вул.Суботівська: 8; вул.Вигода: 3–46; вул.Загородня, вул.Мирна, вул.Моторна, вул.Олесницького Є., вул.Повітряна: 24, 26–55; вул.Пропелерна, вул.Скромна, вул.Чечета Г., вул.Чижевського Д., вул.Калнишевського П.: 1–2, 4А; вул.Низинна: 2–4; вул.Широка: 90–96; вул.Низинна: 5–25; вул.Повітряна: 58–68, 78, 82, 85; вул.Широка: 52–59, 65, 67, 69, 71, 73–75;

 

ОКРУГ №8 – Мармуляк Анна Сергіївна “Народний контроль”
Хомчин Юлія Володимирівна “Самопоміч”

м.Львів – вул.Бандрівського Д., вул.Левандівська: 5–5 (в/ч ЦЗПіЗТтаМПС 124), 9–9А, 11–13А, 14А–36А; вул.Ливарна, вул.Озерна, вул.Папоротна, вул.Параджанова С., вул.Алмазна, вул.Ботанічна, вул.Ганкевича Л., вул.Геца Л., вул.Дучимінської О., вул.Заболотна, вул.Каганця М., вул.Кузнярівка, вул.Мацієвича Л., вул.Машиністів, вул.Повітряна: 4–23, 25; вул.Слюсарська, вул.Сушка Р., вул.Бортнянського Д., вул.Гушалевича І., вул.Левандівська: 1–2, 6–8, 10, 14; вул.Луцького О., вул.Магазинова, вул.Сорохтея О., вул.Шевченка Т.: 9, 11, 13, 15, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 45/47, 49, 49А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/65, 67, 73, 73Д, 75Б, 77, 79, 81, 91, 107, 109, 113, 115; вул.Юнаківа М.,ген., вул.Ярослава Мудрого: 21, 27, 29; вул.Ясна, вул.Братів Климових, вул.Бруснівська, вул.Дідушка В., вул.Естонська, вул.Кочегарська, вул.Невелика, вул.Олешківська, вул.Робсона П., вул.Сяйво: 15–21, 101–127; вул.Таллінська, вул.Тісна, вул.Широка: 9А–37;

 

ОКРУГ №9 – Сорочкін Олег Вікторович “Громадянська позиція”

м.Львів – вул.Братів Міхновських: 36–50; вул.Залізнична: 50–76; вул.Квітки Основ’яненка, вул.Комарова В., вул.Степанівни О.: 1–20, 24–32, 35–37; пл.Князя Святослава, вул.Голубовича С.: 8–28; вул.Городоцька: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Кооперативна, вул.Марка Вовчка: 4–18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Морозенка Н., вул.Одеська, вул.Ярослава Мудрого: 1, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 11, 11А, 15; вул.Братів Міхновських: 26, 28–35; вул.Вернигори, вул.Головацького Я., вул.Голубовича С.: 35–48; вул.Городоцька: 82, 84, 86, 88, 90, 94; вул.Декарта Р., вул.Марка Вовчка: 3, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41–47; вул.Перова В., вул.Степанівни О.: 21–23, 33–33Б; вул.Братів Міхновських: 2–25, 27–27А; вул.Городоцька: 98, 100, 102, 104, 106, 110, 122; вул.Залізнична: 2–48; вул.Затишна, вул.Коротка, вул.Стародубська, вул.Степанівни О.: 42–52; вул.Стороженка О., вул.Хотинська, вул.Чоловського О., вул.Шараневича І., вул.Щекавицька.

 

ОКРУГ №10 – Довжик Вікторія Вікторівна “Самопоміч”

м.Львів – вул.Гайова, вул.Косинського К., вул.Ловецька, вул.Нечая Д., вул.Підлісна, вул.Потебні О., вул.Рудненська, вул.Чагарникова, вул.Широка: 81–89, 100; вул.Гніздовського Я., вул.Повітряна: 75–77, 79–81, 83, 88–89; вул.Сірка І.: 2–8; вул.Широка: 63–64, 66, 68, 70, 72, 76–77; вул.Вигода: 48–62; вул.Кондратюка Ю., вул.Орельська: 3–43; вул.Самарська, вул.Сластіона О., вул.Сяйво: 4–6, 11А–11Б, 23; вул.Темницьких, вул.Любінська: 156, 160, 162, 164, 168, 171, 173, 173А, 175, 177, 177А, 179, 181Б, 189, 191; вул.Патона Є.: 21–23, 25–27, 31–33, 35; вул.Сигнівка: 11;

 

ОКРУГ №11 – Сердюк Ірина Олексіївна “Громадянська позиція”

м.Львів – вул.Авіаційна, вул.Болбочана П.,полк., вул.Ганцова В., вул.Гарматія Л., вул.Городоцька: 234, 234А, 238, 238Б, 238В, 240, 274, 276, 278, 280; вул.Збиральна, вул.Зимновідська, вул.Камінна, вул.Каховська: 17–39; вул.Конюшинна, вул.Курмановича В., ген., вул.Патона Є.: 16, 18, 20, 24, 28–28А, 34, 36; вул.П’ясецького А., вул.Сигнівка: 50, 52А; вул.Сполучна, вул.Станційна, вул.Тернова, вул.5-й парк, вул.Дагестанська, вул.Землеробна, вул.Кульпарківська: 107, 109, 111, 113, 115, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 212, 212А, 214, 216, 218, 218А, 218Б, 220, 222; вул.Любінська: 181, 183, 183А, 187; вул.Патона Є.: 4–4А, 4/2, 15, 17; вул.Ряшівська: 7–27А; вул.Скнилівська, вул.Смотрицького М., вул.Солом’янка, вул.Патона Є.: 2–2/7, 13, 19; вул.Сигнівка: 16–40, 48; вул.Любінська: 156, 160, 162, 164, 168, 171, 173, 173А, 175, 177, 177А, 179, 181Б, 189, 191; вул.Патона Є.: 21–23, 25–27, 31–33, 35; вул.Сигнівка: 11;

 

ОКРУГ №12 – НІКОГО

м.Львів – вул.Агабек Заде, вул.Городоцька: 259, 263, 265, 267, 271, 273, 275, 277, 287, 289, 291, 293, 301, 303; вул.Лютнева, вул.Підгаєцька, вул.Полтави П., вул.Тюльпанова, вул.Флінти З., вул.Городоцька: 188, 190; вул.Патона Є.: 4/1, 6А, 9, 12; вул.Сигнівка: 2, 4, 9, 46–46А, 52; вул.Трещаківського Л., вул.Бакинська, вул.Величка С., вул.Гіацинтова, вул.Городоцька: 295, 297; вул.Дальня, вул.Дрогобицька, вул.Дубнівська, вул.Корсунська, вул.Сигнівка: 3, 5–7; вул.Баштанна, вул.Виговського І.: 23, 25; вул.Любінська: 98, 102; вул.Яворницького Д.: 1А–7Б; вул.Виговського І.: 4–4А, 6, 8, 10–21, 24–24Б, 26–26В, 30; вул.Головатого А., вул.Кричевського М.: 3–50, 279;

 

ОКРУГ №13 – Ворко Тарас Ігорович “Народний контроль”

м.Львів – вул.Вагонна, вул.Гірника О., вул.Годованця М., вул.Любінська: 74, 76, 80, 84, 94, 96; вул.Мостова, вул.Паровозна, вул.Сигнальна, вул.Яворницького Д.: 8–12; вул.Виговського І.: 1–3А, 5–5А, 7, 9–9А; вул.Городоцька: 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 162, 168, 168А, 241, 241А, 241Б, 243, 245, 245А, 247, 249, 251, 253, 253А, 257; вул.Кузневича Г., пл.Фабрична, вул.Вівсяна, вул.Вільхова, вул.Городоцька: 189, 200, 200А, 202, 206, 206А, 208, 210, 210А, 212, 214, 216, 218, 218А; вул.Гречана, вул.Грузинська, вул.Дозвільна, вул.Житня, вул.Журавлина, вул.Ірчана, вул.Кавказька, вул.Ліщинова, вул.Лукича І., вул.Луцька, вул.Малицької К., вул.Патона Є.: 6, 8, 10, 14; вул.Пшенична, вул.Рівненська, вул.Самбірська, вул.Церетелі А., вул.Городоцька: 305, 309, 311, 313, 315, 317, 319; вул.Каховська: 6–15; вул.Ряшівська: 1–5;

 

ОКРУГ №14 – НІКОГО

м.Львів – вул.Виговського І.: 39–45А; вул.Любінська: 101, 101А, 101Б, 103, 105, 107; вул.Кульчицької О.: 1–6, 9, 11, 13, 15; вул.Щирецька, пров.Скнилівський З-й, пров.Скнилівський 1-й, пров.Скнилівський 10-й, пров.Скнилівський 2-й, пров.Скнилівський 4-й, пров.Скнилівський 5-й, пров.Скнилівський 6-й, пров.Скнилівський 7-й, пров.Скнилівський 8-й, пров.Скнилівський 9-й, вул.Виговського І.: 47–55, 63, 71, 73; вул.Кульчицької О.: 8, 10; вул.Чуваська, вул.Виговського І.: 29, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Євського С., вул.Корякська, вул.Кричевського М.: 51–141; вул.Любінська: 104, 148, 150, 152, 160Б; вул.Синявського О., вул.Солов’їна.

 

ОКРУГ №15 – НІКОГО

м.Львів – вул.Виговського І.: 77–89; вул.Кульпарківська: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 190; вул.Вечірня, вул.Кульпарківська: 108, 108А, 108Б, 114, 114А, 116А, 118, 118А, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 130Б, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 156; вул.Листова, вул.Лікувальна, вул.Петлюри С.: 47А; вул.Пустомитівська, вул.Ранкова, вул.Садова: 1–9, 20А–23; вул.Санітарна, вул.Хоробрих, вул.Кульпарківська: 130А, 140, 142, 154, 158, 158Б, 158В, 160, 162, 164, 164А, 166, 168; вул.Виговського І.: 57, 59, 65, 67, 69; вул.Вітряна, вул.Кульчицької О.: 12, 14, 16А–16Г; вул.Петлюри С.: 28, 30, 34–34Г;

 

ОКРУГ №16 – Пак Уляна Ігорівна

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Львів – вул.Зоряна, вул.Петлюри С.: 39, 47, 49–51; вул.Підміська, вул.Садова: 13–15, 25–29; вул.Бабія О., вул.Петлюри С.: 7–17, 23, 25, 27–27А, 29, 31, 37, 41–43, 53; вул.Петлюри С.: 2–4, 18А–22, 24, 26; вул.Виговського І.: 25А, 27, 31–37; вул.Караджича В., вул.Мисливська, вул.Голубина, вул.Ластів’яча, вул.Любінська: 89, 89А, 89Б, 91, 91А, 91Б, 91В, 95, 97, 97А, 97Б, 99, 99А; вул.Насінна.

 

ОКРУГ №17 – Вань Ігор Михайлович “Громадянська позиція”
Данилків Мирослав Іванович “Українська галицька партія”
Посипанко Ольга Іванівна “Самопоміч”

смт. Рудне

 

ОКРУГ №18 – Гвоздович Юлія Орестівна

“Українська галицька партія”
Доскіч Остап Юрійович Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Львів – вул.Барвінських, вул.Довбуша О.: 2, 2А, 4, 6А, 6Б, 14, 16, 16А, 16Б, 16Ц, 18, 18А; вул.Короленка В.: 3, 5, 15, 17, 19; вул.Кривоноса М.: 8, 12, 12А, 12Б, 14; вул.Лисенка М.: 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22Б, 22Ц, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Лісна, вул.Різьбярська, вул.Смольського Г., вул.Балкова, вул.Бачинського Ю., вул.Буська, вул.Височана С., вул.Заклинських, вул.Качали С., вул.Кордуби М., вул.Липківського В., митр., вул.Метлинського А., вул.Навої А., вул.Олійна, вул.Польова: 2–12, 14; вул.Почаївська, вул.Старознесенська: 1–120, 122, 124, 128–130, 132, 134, 136, 138–138Б, 140–140А, 142А–142Б, 144, 146; вул.Туркменська, вул.Бодянського О., вул.Бринського М., вул.Бродівська, вул.Васильченка С., вул.Врізана, вул.Гнатевича Б., вул.Горіхова, вул.Золочівська, вул.Ковельська, вул.Металістів, вул.Падури Т., вул.Польова: 13, 15–86; вул.Помірки, вул.Черкаська, вул.Черника Ф., вул.Юнацька, вул.Белзька, вул.Галечко С., вул.Гамалії М., вул.Грядкова, вул.Дніпрової Чайки, вул.Земельна, вул.Зубрицького Д., вул.Ігорева, вул.Ковальська, вул.Корейська, вул.Корецька, вул.Крайня, вул.Кукурудзяна, вул.Механічна, вул.Милятинська, вул.Миргородська, вул.Молочна, вул.Новознесенська, вул.Перехід, вул.Петрусенко О., вул.Пинська, вул.Пластова, вул.Поворотна, вул.Потелицька, вул.Радехівська, вул.Ратича О., вул.Ребета Л., вул.Саковича К., вул.Сушкевича К., вул.Таращанська, вул.Тарнавка, вул.Теребовлянська, вул.Трависта, вул.Хмельницького Б.: 116, 140, 148, 150, 158, 160, 162, 164, 164А, 192, 194, 196, 196А, 196Б, 198, 216, 222, 224, 226, 284, 284А, 286, 286А, 286Б, 286Г; вул.Шатківського О., вул.Щоголева Я., Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “Охматдит”

 

ОКРУГ №19 – Кужелюк Юрій Анатолійович

“Громадянська позиція”

м.Львів – вул.Бігова, вул.Глинянський Тракт: 61, 67–67А, 69, 75, 77–79А, 81, 83–83А, 85–87, 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101–103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–119, 121А, 123–123А, 125, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–147Б, 149–159, 161А; вул.Переможна, вул.Поетична, вул.Глинянський Тракт: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–60, 62–66, 68, 72, 76, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96–96Б, 98, 100–100А, 104–104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 161, 161Б–165; вул.Дубова, вул.Залісна, вул.Кравса А., ген., вул.Курінна, вул.Лебедина, вул.Лодія П., вул.Навколишня, вул.Над’ярна, вул.Наступальна, вул.Січова, вул.Вільде І., вул.Глинянський Тракт: 9–32; вул.Голинського М., вул.Грушева, вул.Долішня, вул.Казахська, вул.Козацька, вул.Козика М., вул.Козланюка П., вул.Колумба Х., вул.Копальна, вул.Коцка А., вул.Кошова, вул.Кривчицька Дорога: 1–52; вул.Личаківська: 157, 159, 161, 165, 167, 169, 169А, 171А, 175, 183, 185, 187, 189; вул.Міжгірна, вул.Мучна: 2–24; вул.На Сторожі, вул.Низова, вул.Ніщинського П., вул.Ромоданівська, вул.Станція Личаків, вул.Табірна, вул.Чарнецького М., єписк., вул.Чернеча Гора, вул.Чумацька, вул.Шишманова І., вул.Ялтинська, вул.Яричівська, вул.Березова, вул.Бескидська, вул.Богданівська, вул.Визвольна, вул.Вовка Ф., вул.Втіха, вул.Глиняна, вул.Горліса-Горського Ю., вул.Духновича О., вул.Зрубова, вул.Корпанюків, вул.Краснянська, вул.Кривчицька Дорога: 53–117; вул.Лотоцького А., вул.Малі Кривчиці, вул.Марунька, вул.Монгольська, вул.На Копані, вул.Над Джерелом, вул.Подолинського С., вул.Приязна, вул.Прогулкова, вул.Розкіш, вул.Самокиша М., вул.Старознесенська: 121, 123, 125–127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–145Б, 147–200А; вул.Тарасівська, вул.Базальтова, вул.Бахматюка О., вул.Букова, вул.Винниківська, вул.Глинянський Тракт: 33–41, 43, 45, 47–47В, 49–49А, 51, 53, 55; вул.Голубця М.: 7–11А, 21, 23–23А, 25–25А, 27, 29–29А, 31–31А, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 69–75, 77, 79, 87, 89, 91–93А, 95, 97, 99, 101, 103–103А, 105, 107, 109–109А; вул.Горівська, вул.Гранітна, вул.Дріжджова, вул.Запольської Г., вул.Зборівська, вул.Іванова Гора, вул.Кінцева, вул.Кобзарська, вул.Личаківська: 150, 152, 162, 162А, 164, 166, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 184А, 184Б, 188, 190, 190А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 207, 208, 208А, 211, 212, 212А, 212Б, 213, 214, 215, 216, 217, 219А, 221, 222, 222А, 223, 224, 228, 228А, 237, 239, 240, 241, 243, 245, 245А, 253, 257, 257А, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 273, 275, 277, 279, 281; вул.Милорадович Є., вул.Пасічна: 3, 5А, 11; вул.Полуднева, вул.Поморянська, вул.Россі К., вул.Січнева, вул.Цетнерівка, вул.Яловець, вул.Ярова.

 

ОКРУГ № 20 –  Палідович Назар Орестович

“Громадянська позиція”

м.Львів – вул.Медової Печери: 2–37; вул.Пасічна: 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84; вул.Пасічна: 42, 54, 56, 58, 60, 62А, 62Б, 62В, 64, 64А, 66, 68, 71, 71А, 73; вул.Боровиковського Л., вул.Голубця М.: 2–6А, 14–20, 22, 24–24А, 26, 28–28Б, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–66, 76, 78–78А, 80–86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102–102Б, 104, 106, 108, 110–122А; вул.Грибова, вул.Пасічна: 8, 21, 22, 25, 25А, 27, 27А, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 32, 32А, 33, 33А, 33В, 33Г, 34, 36, 37, 38, 39В, 40, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Таджицька, вул.Медової Печери: 39–39А; вул.Кленова, вул.Кузьми О., вул.Латвійська, вул.Майорівка, вул.Медової Печери: 38–38А, 39В–71; вул.Соколина, вул.Стешенка І.

 

ОКРУГ № 21 – Гула Богдан Іванович УКРОП

м.Львів –вул.Каштанова,вул.Садівнича,вул.Симиренків,вул.Ярошинської Є.,вул.Китайська, вул.Лисеницька:1, 4–52;вул.Пасічна:75, 77, 79;вул.Лисеницька:2;вул.Пасічна: 81, 84Б, 84В, 84Д, 85, 86А, 86Б, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 92А, 94А, 96, 98, 98А, 102, 104, 121, 121А, 123Б;

 

ОКРУГ №22 – Гринда Іван Ярославович УКРОП
Іванів Тетяна Зиновіївна “Самопоміч”

м.Львів–вул.Азовська,вул.Аральська,вул.Банаха С.вул.Вахнянина вул.Олеся О., вул.Ольжича О.,вул.Панчишина М.,вул.Погулянка,вул.Теліги О.,вул.Вашингтона Дж., вул.Пасіки Галицькі,вул.Рудакі, вул.Зелена: 111,113,115,115А,115А к.2Б,115Ж,119, 119А, 125, 127; вул.Шафарика: 2–8; вул.Жасминова,вул.Керченська:7, 9–11;вул.Шафарика:10-17;

 

ОКРУГ №23 – НІКОГО

м.Львів – вул.Басараб : 1; вул.Братуня Р., вул.Грицая Д., ген., вул.Корольова С., вул.Родини Крушельницьких, вул.Слободівни М., вул.Холодного П., вул.Водогінна, вул.Дніпровська: 8, 10; вул.Зелена: 50, 54, 56, 58, 60, 70, 72, 73, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 85, 86, 89, 91, 91А, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 107, 109; вул.Керченська: 7А, 11А–19А; вул.Івасюка В., вул.Коциловського Й., вул.Переяславська, вул.Студентська, вул.Архипенка О., вул.Зелена: 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 57А, 61, 69; вул.Левицького К.: 64–66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 96; вул.Пчілки О., вул.Руставелі Ш.: 1, 5, 5В; вул.Самійленка В., вул.Тарнавського М., ген.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35; вул.Черешнева, вул.Дніпровська: 1–7, 9, 11–13; вул.Левицького К.: 71–73, 75–75А, 77, 79, 81, 83–93А, 97–132; вул.Мечникова І.: 16–16Г, 18, 20, 39–45; вул.Басараб О.: 3–11А; вул.Карпатська, вул.Сліпого Й., вул.Тарнавського М., ген.: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 109; вул.Толстого Л.

 

ОКРУГ №24 – Босаневич Любомир Олександрович УКРОП

м.Львів – вул.Верхратського І., вул.Донцова Д., вул.Кравчука М., акад., вул.Личаківська: 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 26, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37; вул.Севастопольська, вул.Чехова А., вул.Вітвера Г., вул.Вузька, вул.Личаківська: 4, 6, 8, 10; вул.Пекарська: 1Ц, 3, 5, 9, 11, 13–55А; вул.Філатова В., акад., вул.Чернігівська, вул.Вагилевича І., вул.Дороша Ю., вул.Зелена: 1, 2, 3, 4, 5, 5Д, 5Ц, 6, 7, 9, 11, 11А, 17, 19, 25, 27, 29, 35, 37; вул.Конопницької М., вул.Костомарова М.: 1-3; вул.Левицького К.: 26, 28, 30, 36, 38–40А, 42, 44, 48–50, 52, 56–62; вул.Палія С., вул.Романчука Ю., вул.Руставелі Ш.: 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 10А; вул.Скельна: 1; вул.Богомольця О., акад., вул.Винниченка В., вул.Гулака-Артемовського С., вул.Кльоновича С., вул.Левицького К.: 2–15, 16, 20, 22; вул.Пекарська: 2, 4, 6–8, 10, 12; вул.Римлянина П., вул.Франка І.: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 37; пл.Соборна, вул.Левицького К.: 41, 43–43А, 45–47, 51, 53, 67А, 69; вул.Пекарська: 89–93; вул.Рильського М., вул.Тершаковців: 1–1Б, 5; вул.Туган-Барановського М.: 11, 13; вул.Шімзерів, вул.Кониського О., вул.Левицького К.: 15А, 17–19, 21–21А, 23–25А, 27, 29, 31–35, 37; вул.Павлика М., вул.Павлова І., акад., вул.Тершаковців: 2–4А, 6–10; вул.Туган-Барановського : 3-9А, 11А, 14-36; Львів. обл. інфек. клінічна лікарня

 

ОКРУГ №25 – Роп’як Володимир Юліянович

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Львів – вул.Заньковецької М., вул.Кармалюка У., вул.Личаківська: 32, 34, 36, 37А, 39, 41, 41А, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 74, 82, 82Б, 84, 84А, 88, 92, 92Д, 98, 98А, 100, 100А, 102, 104, 106, 106А; вул.Мала, вул.Некрасова М.: 5–5А, 7, 9, 11–27; вул.Парфановичів, вул.Піскова, вул.Садовського М., вул.Солодова, вул.Буцманюка Ю., вул.Вишенського І., вул.Крип’якевича І., акад., вул.Личаківська: 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113; вул.Некрасова М.: 6, 8, 10, 33, 35А–35В; вул.Ніжинська, вул.Острозького К., вул.Рєпіна І., вул.Сагайдачного П., вул.Сковороди Г., вул.Харківська, вул.Галілея Г., вул.Кутова, вул.Личаківська: 112, 122, 128А, 134, 134А, 140, 142, 146; вул.Мечникова І.: 3–15, 17, 19–19А, 21–27; вул.Некрасова М.: 34, 36–56, 60–75; вул.Воробкевича С., вул.Збаразька, вул.Котика Б., вул.Круп’ярська, вул.Личаківська: 117, 119, 127, 129, 129А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 149, 151; вул.Могили П., вул.Мучна: 25–66; вул.Некрасова М.: 57; вул.Сороки М., вул.Стрілецька, вул.Черемшини М., Львівський комунальний клінічний пологовий будинок №1, Львівська обласна клінічна лікарня,

 

ОКРУГ №26 – Козловський Григорій Петрович

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Винники

 

ОКРУГ № 27 – Кльофа Тарас Григорович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Стрийська: 75, 77, 81, 85, 85Б, 87А, 87Б, 87В, 93; вул.Стрийська: 61, 63, 65, 69, 71, 71А, 71Б, 73А, 87, 89; вул.Гашека Я.: 1–14, 16, 18; вул.Максимовича М., вул.Стрийська: 91, 107; вул.Мікльоша К., вул.Стрийська: 99, 101, 103, 117, 123, 127; Львівський Державний онкологічний регіональний лікувально–діагностичний центр

 

ОКРУГ №28 – Давидович Любов Павлівна “Самопоміч”

м.Львів – вул.Хоткевича Г.: 44–66; вул.Чукаріна В.: 1; вул.Гашека Я.: 20, 22–24; вул.Скорини Ф.: 8–44; вул.Гашека Я.: 15–15А, 17, 19, 20А; вул.Стрийська: 47, 49, 53, 55, 57, 59; вул.Боднарська,  вул.Демнянська, вул.Скорини Ф.: 6–6А; вул.Хортицька, Львівська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№48)

 

ОКРУГ №29 – НІКОГО

м.Львів – вул.Кибальчича М., вул.Мишуги О., вул.Мушака Ю.: 58, 59, 59А, 59Б, 59В, 59Г, 59Д, 59Е, 59Є; вул.Тернопільська: 13–36; вул.Тиверська, вул.Франка І.: 125, 127, 129, 135, 137, 137А, 139, 141, 145, 149, 151, 151А, 153, 155, 157А, 157Б, 159, 159А, 161, 163, 165; вул.Енергетична, вул.Ярославенка Я., вул.Буйка П., проф., вул.Героїв Крут: 1, 3–4; вул.Запорізька, вул.Кам’янецька, вул.Карманського П., вул.Козельницька, вул.Красівська, вул.Курильська, вул.Литовська, вул.Панаса Мирного, вул.Стрийська: 31; вул.Сумська, вул.Чмоли І., вул.Карбишева Д., вул.Листопадна, вул.Литвиненка С., вул.Танячкевича Д., вул.Героїв Крут: 1А–1Б, 5–15; вул.Стуса В.: 4, 10, 12, 18А, 20, 22, 22А; вул.Тернопільська: 1–1А, 3, 5, 7, 9; вул.Угорська: 2–21А, 23, 25, 27; вул.Тернопільська: 2–2А, 4, 6–6А, 8; просп.Червоної Калини: 1–10.

 

ОКРУГ № 30 – НІКОГО

м.Львів – вул.Білоцерківська: 1А, 2А; вул.Дністерська: 14А, 16А, 18–20А, 22–22Б; вул.Зелена: 130, 140; вул.Липова Алея: 1, 5, 5А, 5Б, 7, 9, 11; вул.Меблярська, вул.Вигін, вул.Дністерська: 1–14, 15, 17, 21, 23–23А; вул.Дунайська: 32; вул.Радість, вул.Свидницького А., вул.Білоцерківська: 1, 2, 3–10; вул.Дунайська: 1–30; вул.Зелена: 144, 152, 154, 156, 158, 166; вул.Орлина, вул.Раковського І., вул.Сливова, вул.Шахтарська, вул.Бузкова, вул.Врубеля М., вул.Дж.Вашингтона: 4А к.1, 4А к.2, 4А к.3, 4А к.4, 4А к.5, 4А к.6, 4А к.7, 4А к.8, 4А к.9, 4А к.10, 4А к.11, 4Б, 4В, 4Д, 6А; вул.Довга, вул.Зелена: 172, 176, 179, 182, 184, 198, 198А, 200, 204, 208, 212; вул.Навроцького В., вул.Пасічна: 125, 125А, 125Б, 140, 142, 144, 156, 167, 169, 169А, 171; вул.Пимоненка М., вул.Січинського Д., вул.Угорська: 22–22А, 24, 26; Комунальна 8–а міська клінічна лікарня

 

ОКРУГ №31 – НІКОГО

м.Львів – вул.Кавалерідзе І.: 1, 7, 9–9А; вул.Полуботка П.: 13–23; вул.Антоненка-Давидовича Б., вул.Кос-Анатольського А.: 22; вул.Сихівська: 7, 9, 15–17; вул.Зелена: 312, 314, 316, 320, 389, 391, 393, 395, 397, 405; вул.Коломийська: 9–9Б, 13–13А, 15–15А, 17, 19–23; вул.Грунтова, вул.Колодязна, вул.Коломийська: 1–3, 5, 7, 18; вул.Майданна, вул.Межова: 56–64А; вул.Надійна, вул.Розвилиста, вул.Садибна, вул.Світанкова, вул.Слобідська, просп.Червоної Калини: 97; Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально–діагностичний центр

 

ОКРУГ № 32 – Гринишин Володимир Іванович “Свобода”

м.Львів – вул.Скрипника М.: 1, 3–7, 9, 13; вул.Трильовського К.: 14–18; вул.Антонича Б.-І.: 24А–32; вул.Вернадського В.: 2–6; вул.Трильовського К.: 1, 5–7, 21, 23–25, 27–27А, 29–33; вул.Антонича Б.-І.: 2–24;

 

ОКРУГ №33 – НІКОГО

м.Львів – вул.Коломийська: 4, 6, 8, 10–12, 14, 16–16А; вул.Трильовського К.: 2–4, 8–8А; вул.Трильовського К.: 28; просп.Червоної Калини: 105, 107, 113, 115–125; вул.Вернадського В.: 8–14; вул.Трильовського К.: 20, 22, 26; просп.Червоної Калини: 127–135; вул.Вернадського В.: 16–42;

 

ОКРУГ № 34 – Василишин Олег Михайлович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Скрипника М.: 12, 15–31А; вул.Драгана М.: 1, 9, 11, 13, 15–15Г, 17, 19, 21; вул.Скрипника М.: 2, 8, 10, 39; вул.Освицька: 3, 9–19; просп.Червоної Калини: 102, 104, 106, 108–112, 114;

 

ОКРУГ № 35 – Карбовник Андрій Миколайович “Свобода”

м.Львів – вул.Кос-Анатольського А.: 4–18; просп.Червоної Калини: 85–85А, 93, 95; вул.Кавалерідзе І.: 2–4, 8, 10–16; вул.Сихівська: 19–21; просп.Червоної Калини: 64, 74, 76, 78–84, 86–92, 94, 98–100, 103; вул.Драгана М.: 4–8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22–34; вул.Освицька: 5–7; просп.Червоної Калини: 72–72А;

 

ОКРУГ № 36- Динік Оксана Вікторівна “Самопоміч”

м.Львів – вул.Зубрівська: 2–6, 8–10А, 12–14, 16, 18, 20–22, 24, 26, 28–36А; вул.Морозна: 2–27, 39; вул.Сихівська: 2, 4, 10–12, 24–30; вул.Полуботка П.: 2–11, 25; вул.Сихівська: 1, 3; вул.Вулецька, вул.Зелена: 288, 290А, 292, 292А, 292Г, 294А, 294Б, 298, 298А, 298Б, 306, 327, 331, 331А, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 345А, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 357А, 359, 359А, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 371А, 373, 373А, 377, 379, 381, 383; вул.Кавалерідзе І.: 5, 17–27; вул.Лірницька, вул.Межова: 4–54; вул.Перелітна, вул.Соняшникова.

 

ОКРУГ № 37 – Пундор Андрій Зіновійович “Самопоміч”
Чунис Дмитро Федорович “Свобода”

м.Львів – вул.Довженка О.: 10, 14–22; вул.Манастирського А., просп.Червоної Калини: 61–63А, 65–69, 73, 75, 77; вул.Зубрівська: 7А, 11, 15, 17, 19, 23, 25–25А, 27; вул.Зелена: 253, 253Г, 254, 255, 256, 256А, 257, 259, 264, 264А, 266, 266А, 266Б, 267, 268, 269, 269А, 269Б, 269Д, 269Е, 269Ж, 269З, 271, 271А, 271Б, 271В, 277, 278, 279, 285, 287, 289, 289Б, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 301А, 303, 305, 309, 311, 311А, 313, 313А, 315, 317, 317А, 319, 319А, 321, 323, 325; вул.Колісна, вул.Морозна: 31–37; вул.Пирогівка, вул.Простора, вул.Сихівська: 8;

 

ОКРУГ № 38 – Рудницький Іван Іванович

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Львів – вул.Бережанська, вул.Вітрякова, вул.Гостинна, вул.Козловського О., вул.Колійна, вул.Колодзінського М., вул.Персенківка, вул.Рахівська, вул.Рівнинна, вул.Рожева, вул.Ромашкова, вул.Росиста, вул.Рядова, вул.Сусідня, вул.Хуторівка: 5–21, 32–36, 43–55; вул.Довженка О.: 1, 11; вул.Хуторівка: 40–42; вул.Райдужна, вул.Розбіжна, просп.Червоної Калини: 39, 43, 47, 49, 51–55; вул.Довженка О.: 3–9; вул.Хуторівка: 30; просп.Червоної Калини: 22–33, 41;

 

ОКРУГ № 39 – Федишин Роман Степанович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Хоткевича Г.: 16–24, 38–42; вул.Чукаріна В.: 1А–1Б, 6, 8–10, 12–24; просп.Червоної Калини: 58–58А; вул.Хоткевича Г.: 28–36; просп.Червоної Калини: 40, 42; вул.Хоткевича Г.: 6–14; просп.Червоної Калини: 44–46, 48, 50; вул.Чукаріна В.: 2, 7, 11, 26–30;

 

ОКРУГ № 40 – Шевців Андрій Володимирович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Кульпарківська: 121, 123, 125, 133, 133А, 135, 139; вул.Кульпарківська: 141, 143, 145, 147; вул.Наукова: 57, 59–61; вул.Пулюя І.: 2, 4, 6–8, 12, 18, 24, 26, 32, 38–40 к.1; вул.Пулюя І.: 1, 3, 5, 9–11, 13–17, 19–21;

 

ОКРУГ № 41 – Корончевський Ігор Євстахійович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Володимира Великого: 57–59А; вул.Княгині Ольги: 63–77; вул.Княгині Ольги: 105; вул.Наукова: 30, 34; вул.Наукова: 64–76, 94–96Б; вул.Наукова: 9, 11, 13–15, 19, 21, 23; вул.Пулюя І.: 23, 25, 29, 33–34Б; вул.Наукова: 29, 31–33, 37–43, 49–49А, 53, 55;

 

ОКРУГ № 42 – Богун Орися Ярославівна “Самопоміч”
Гутник Андріян Юрійович “Свобода”

м.Львів – вул.Наукова: 44–46, 54, 56, 58, 62; вул.Володимира Великого: 71–91; вул.Володимира Великого: 93А; вул.Наукова: 48–48А, 50–52, 82–86, 110; вул.Наукова: 100–106; вул.Симоненка В.: 1–9, 11, 13; вул.Кульпарківська: 103, 117, 129; вул.Наукова: 112–116; вул.Симоненка В.: 20–22;

 

ОКРУГ № 43 – Рубай Оксана Андріївна “Самопоміч”

м.Львів – вул.Айвазовського І., вул.Веделя А., вул.Жемчужникова Л., вул.Музики Я., вул.Сонячна, вул.Бойчука М., вул.Керамічна, вул.Княгині Ольги: 100Б–100Ж; вул.Володимира Великого: 34, 42, 44–46, 48–48А, 56, 156–178А; вул.Володимира Великого: 95–113; вул.Володимира Великого: 117–125; вул.Симоненка В.: 10, 12, 18; вул.Боткіна С., вул.Володимира Великого: 38, 40; вул.Перфецького Л.,

 

ОКРУГ №44 – НІКОГО

м.Львів – вул.Аркаса М., вул.Балтійська, вул.Білинського М., вул.Володимира Великого: 22–22А; вул.Княгині Ольги: 7, 9–15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27–31А, 33, 35–61; вул.Ковалева С., вул.Ревуцького Л., вул.Володимира Великого: 26–28, 30, 32, 36; вул.Княгині Ольги: 102–104; вул.Кобилиці Л., вул.Виноградна, вул.Грабянки Г., вул.Емінеску М., вул.Кишинівська, вул.Кобринської Н., вул.Маївського Д., вул.Молдавська, вул.Урожайна, вул.Холодноярська, вул.Шкрібляків,  вул.Володимира Великого: 61–69; Львівська обласна державна клінічна психіатрична лікарня.

 

ОКРУГ №45 – НІКОГО

м.Львів – вул.Героїв УПА: 76–78Б; вул.Городоцька: 173, 175, 177; вул.Ліська, вул.Поліщука В., вул.Смаль-Стоцького С., вул.Боберського І., вул.Городоцька: 181, 187, 189; вул.Драй-Хмари М., вул.Зерова М., вул.Копистинського Т., вул.Кульпарківська: 1, 3, 3А, 4, 5, 7, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 32, 32А, 34, 36/42, 48, 50, 54, 56; вул.Любінська: 4, 6, 6А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Скісна,  вул.Антоновича В.: 83, 85–85А, 87, 89–121; вул.Ботєва Х., вул.Зв’язкова, вул.Канівська, вул.Кондукторська: 29, 31–68; вул.Кульпарківська: 60, 62, 64, 66, 72, 73, 76, 78, 79, 86; вул.Любінська: 50, 52, 56, 57, 58, 60; вул.Окружна: 48, 50–50А, 52–96; вул.Поперечна, вул.Порохова, вул.Робітнича, вул.Спокійна, вул.Терлецького О.: 65–115; вул.Багряного І., вул.Кондукторська: 2–28, 30–30А; вул.Копача І., вул.Медведецького Ю., проф., вул.Окружна: 5–47, 49, 51; вул.Пташина,  вул.Городоцька: 195Б, 195В, 195Г, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 213А, 215, 215А, 215Б, 217, 219, 221, 223, 227, 229, 231, 235, 239; вул.Зигзаг, вул.Кравченко У., вул.Народна, вул.Проста, вул.Рівна, вул.Сулими І., вул.Суха, вул.Терлецького О.: 5–57; Львівський обласний державний клінічний кардіологічний центр.

 

ОКРУГ № 46 – НІКОГО

м.Львів – вул.Антоновича В.: 7, 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 37, 53, 55–57, 61, 63, 67–67А, 69, 73, 75, 77, 81; вул.Грюнвальдська, вул.Залізняка М., вул.Кокорудза І., вул.Коновальця Є.: 34–77; вул.Мельника А., вул.Опільського Ю., вул.Сельських, вул.Художня, вул.Бандери С.: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69; вул.Єфремова С., акад.: 4–53; вул.Київська: 21–40; вул.Коновальця Є.: 3–32; вул.Японська, вул.Бандери С.: 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89; вул.Героїв УПА: 3–21; вул.Городоцька: 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 161, 163, 165, 167, 169; вул.Русових, вул.Старицького М., вул.Тобілевича І., вул.Федьковича Ю.: 3–24, 26; пл.Кропивницького М., вул.Антоновича В.: 4–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30–36, 38–48А, 54–54В, 58–60, 62–62А, 64–66, 68–68А, 70–72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88; вул.Васильківського С., вул.Героїв УПА: 22–63; вул.Городоцька: 171; вул.Горської А., вул.Пастернака Я., вул.Сар’яна М., вул.Федьковича: 25, 27–49; пл.Липнева, пл., Комунальна 5–та міська клін. лікарня.

 

ОКРУГ №47 – Паньків Христина Володимирівна “Самопоміч”

м.Львів – вул.Захарієвича, вул.Кастелівка, вул.Котляревського: 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22,23,24,25,26,26А,27,28,29, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 37А, 37Б, 39, 40, 41,42,43,44,45,46, 47, 48, 49, 53, 53А, 53Б, 53Ф,53Ц, 55, 57/61, 63, 67; вул.Метрологічна, вул.Романицького, вул.Сахарова: 4–14, 16, 18, 20–22, 24,26,28–28А,30,32–50; вул.Бой-Желенського , вул.Братів Тимошенків, вул.Засядька, вул.Карпинця І., вул.Остроградських, вул.Похила, вул.Відкрита, вул.Лукаша М.: 5; вул.Героїв Майдану: 4, 6, 8, 8Б, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 28, 28А, 30, 30А, 40; вул.Комаринця Т., вул.Лукаша М.: 1–4Б; вул.Стрийська: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 76Б, 76В; вул.Сахарова А.,акад.: 15–15А, 17, 19, 23, 25, 31; Львівська обласна лікарня позалегеневого туберкульозу.

 

ОКРУГ №48 – Моравецький Юрій Васильович

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Львів – вул.Богуна І., вул.Глибока, вул.Нечуя-Левицького І.: 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Новий Світ, вул.Чупринки Т.,ген.: 7–62, 68; вул.Єфремова С., акад.: 60–86; вул.Жуковського В., вул.Здоров’я, вул.Київська: 1–20; вул.Конотопська, вул.Левинського І., вул.Політехнічна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Чупринки Т.,ген.: 63, 74–87; вул.Горбачевського І., вул.Моршинська, вул.Природна, вул.Сімовича В., вул.Сметани Б., вул.Червона, вул.Барвінок Г., вул.Квітнева, вул.Коновальця Є.: 78–120; вул.Перемиська, вул.Повстанська, вул.Гіпсова, вул.Гординських, вул.Житомирська, вул.Кременецька, вул.Ожешко Е., вул.Паращука М., вул.Рудницького С., акад., вул.Труша І., вул.Бенцаля М., вул.Воля, вул.Гайворонського М., вул.Котка Д., вул.Маковея О., вул.Мила, вул.Нагірних, вул.Сарненська, вул.Цегельського Л., вул.Чупринки Т.,ген.: 98–160; вул.Шумського О..

 

ОКРУГ №49 – НІКОГО

м.Львів – вул.Куликівська, вул.Сахарова А.,акад.: 27, 29, 56–76; вул.Бойківська, вул.Княгині Ольги: 3–5Л, 8, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 32, 34А–34Б; вул.Околична, вул.Піддубного І., вул.Сміливих, вул.Героїв Майдану: 32; вул.Сахарова А.,акад.: 80А–82; вул.Стрийська: 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 86Б; вул.Лазаренка Є., акад.: 27, 36–38, 42–48А; вул.Слов’янська, вул.Стрийська: 94, 96; вул.Яреми Я.,проф..

 

ОКРУГ №50 – Дворакевич Андрій Орестович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Лазаренка Є., акад.: 3–26А, 28А–34, 40; вул.Стрийська: 88; вул.Тролейбусна, вул.Володимира Великого: 1–5, 9, 11–13, 15, 17–19, 21, 23–25, 29, 31; вул.Рубчака І., вул.Стрийська: 104, 106; вул.Підстригача Я.,акад., вул.Сокільницька, вул.Стрийська: 146, 148, 148А, 228, 230, 232, 234, 234А, 236, 244, 246, 248/1, 248/2, 250, 252, 254, 258, 260, 264, 270, 272, 274, 274А-2, 276, 278, 278/1, 278/2, 280, 284, 286, 288, 292, 292А к.1, 292А к.2, 292А к.4, 292А к.5, 292А к.6, 292А к.10, 292А к.12, 292А к.13, 292А к.15, 292А к.16, 294, 294А, 294Б, 298, 302, 306, 308, 310, 312, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 330; вул.Трускавецька.

 

ОКРУГ №51  – Дякович Ігор Володимирович

“Українська галицька партія”
Рікота Андрій Юрійович “Свобода”

м.Львів – вул.Володимира Великого: 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43; вул.Стрийська: 100, 100А, 108, 108А, 108Б, 108В, 108Г, 108Д, 108Е, 108К, 108Л, 108М, 108Н, 108Р, 108С, 108Т, 108/3, 110А, 110Б, 110В; вул.Янева В., вул.Володимира Великого: 6, 10, 14, 16, 20, 47–47А, 49–53А; вул.Наукова: 2–8, 10–10А, 16; вул.Наукова: 12–12А, 18, 20, 22, 24–28А;

 

ОКРУГ № 52 –  Іванців Роман Богданович

“Громадянська позиція”

м.Львів – вул.Миколайчука І.: 20–40; вул.Щурата В.: 9, 11, 13, 16; вул.Абхазька, вул.Багалія Д., вул.Ленона Дж., вул.Розточчя: 35, 37, 41, 43, 45–45А, 156–168; вул.Студинського К., вул.Щурата В.: 4–8, 10, 12, 14, 18; вул.Мазепи І., гетьм.: 21; вул.Миколайчука І.: 6, 9–10, 12–16; вул.Очеретяна, вул.Плугова, вул.Ільмова, вул.Колоскова, вул.Купальська, вул.Мазепи І., гетьм.: 23, 27–44; вул.Миколайчука І.: 2, 4, 8, 11; вул.Творча: 11, 39, 52–70;

 

ОКРУГ № 53 – Грицевич Роман Євгенович

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Львів – вул.Берестяна, вул.Братня, вул.Заміська, вул.Збоїща: 2–34А; вул.Кущова, вул.Полтв’яна, вул.Полунична, вул.Хмельницького Б.: 231; вул.Чигиринська: 5–75; вул.Шкіряна, вул.Грінченка Б.: 19–54А; вул.Збоїща: 35–52; вул.Космічна, вул.Ламана, вул.Очаківська, вул.Рубінова, вул.Степового Я., вул.Творча: 2, 12–38, 40–48; вул.Грінченка Б.: 8А, 10 ос, 10Б–11А, 12А–12В; вул.Назарука О., вул.Стеценка К., вул.Хмельницького Б.: 267, 269; вул.Загірна, вул.Мідна, вул.Мурована, вул.Нагірна, вул.Розточчя: 1–34, 35А–36, 40, 42, 44, 46А–154; вул.Хмельницького Б.: 271, 273, 275, 275А, 289;

 

ОКРУГ № 54 – Стояновський Ігор Володимирович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Бобинського В., вул.Вилітна, вул.Волинська, вул.Діаманда Г., вул.Дублянська, вул.Зустрічна, вул.Нафтова, вул.Погідна, вул.Промислова, вул.Равська, вул.Сміла, вул.Хмельницького Б.: 82, 88, 94, 96, 100, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 159, 161, 163, 165, 167, 173, 175, 177, 179, 187, 187А, 187Б, 189, 191, 195, 199, 201, 203, 203А, 205, 213А, 215, 219А, 221, 223, 225; вул.Кревецького І., вул.Лінкольна А.: 37–43, 47; вул.Хвильового М.: 23, 25, 29, 31–36, 38; вул.Грінченка Б.: 6–8, 10, 11Б–12, 13–16А; вул.Хмельницького Б.: 233, 239, 241, 243, 245, 247, 251, 253, 255; вул.Чигиринська: 1–3;  вул.Грінченка Б.: 1–5, 10А; Львівська комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

 

ОКРУГ № 55 – Мельник Юрій Миколайович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Баронча С., вул.Городницька, вул.Замарстинівська: 51, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 106, 106А, 107, 108; вул.Квітова, вул.Колодійська, вул.Корінна, вул.Крута, вул.Купали Я., вул.Малинова, вул.Мельничука С., вул.Перекопська, вул.Підрічна, вул.Половинна, вул.Реміснича, вул.Східна, вул.Узбецька, вул.Фіалкова, вул.Циганівка, вул.Чучмана І., вул.Януша Б., вул.Мазепи І., гетьм.: 11А, 11Г, 13–13А, 15, 17, 19; вул.Господарська, вул.Лінкольна А.: 10А, 29, 43А, 45А; вул.Польна, вул.Тичини П.: 9–17; вул.Хвильового М.: 14; вул.Льняна, вул.Селянська, вул.Тичини П.: 18–23; вул.Хвильового М.: 7, 9–9А, 11А–11Б, 14А–19А, 23А, 25А, 30; вул.Мазепи І., гетьм.: 14, 16, 18, 22, 24–26; вул.Миколайчука І.: 5, 7; вул.Хвильового М.: 37, 39;

 

ОКРУГ № 56 – Шмід Олег Едвардович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Гайдамацька, вул.Долинського Л., вул.Замарстинівська: 11, 11А, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 36, 38, 47, 50, 52, 54, 58; вул.Ковалевської С., вул.Котлярська, вул.Кушевича С., вул.Лемківська, вул.Лобачевського М., вул.Тесленка А., вул.Хмельницького Б.: 42, 44, 46, 48, 50А, 73; вул.Біляшівського М., вул.Дашкевича Р., вул.Жовківська, вул.Заводська, вул.Ткацька, вул.Донецька, вул.Караїмська, вул.Огіркова, вул.Остряниці Я., вул.Підзамче, вул.Скидана К., вул.Стрімка, вул.Хмельницького Б.: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 74, 83, 85, 87, 95, 97, 105, 113; вул.Шкільна, вул.Бетховена Л., вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Грабова, вул.Замарстинівська: 109, 109А, 113, 115, 117, 118А, 118Б, 120, 132, 133, 133А, 134, 134А, 139, 139А, 141, 147, 149, 151А, 153, 157А; вул.Липинського В.: 13, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 44, 48, 48А, 50; вул.Лінкольна А.: 1–5А, 11–23А; вул.Могильницького А., вул.Мурашка О., вул.Пачовського В., вул.Покутська, вул.Ржегоржа Ф., вул.Сінна, вул.Стеблиста, вул.Тена Б., вул.Торф’яна, вул.Тучапського П., вул.Шеремети П., вул.Липинського В.: 58, 65; вул.Лінкольна А.: 45, 51–57; вул.Миколайчука І.: 1–1Б, 3; вул.Хвильового М.: 42–62;

 

ОКРУГ №57 –  Крицак Володимир Миколайович “Самопоміч”

м.Львів – вул.Під Голоском: 15–25; вул.Волошкова, вул.Замарстинівська: 144, 150, 166, 167А, 168, 175, 177, 178, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 191А, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213А, 217, 223, 225, 235, 237, 239, 241, 243, 243А, 243В, 245, 247, 247А, 249, 251, 253, 255, 255А, 265; вул.Заозерна, вул.Кругла, вул.Міртова, вул.Плющова, вул.Райніса Я., вул.Сеньковича Ф., вул.Сріблиста, вул.Уманська, вул.Хмільова, вул.Шполянська, пров.Заозерний пров., 1-й, пров.Заозерний пров., 2-й, пров.Заозерний пров., 3-й, пров.Заозерний пров., 4-й, пров.Заозерний пров., 5-й, пров.Заозерний пров.,6-й, вул.Інструментальна,вул.Мазепи: 4, 6, 8, 10, 12; вул.Паньківського, вул.Хвильового М.: 1А–5В, 7А, 10, 12; вул.Висока, вул.Гордієнка К., вул.Замарстинівська: 180, 182, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200А, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 216, 218, 218А, 220, 224, 224А, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236, 240, 244, 244А, 252, 254, 256, 258, 258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270; вул.Мазепи І., гетьм.: 3–3А, 5, 7–7А, 9А–9Б, 11Б; вул.Рослинна, вул.Топольна, пров.Топольний пров., 1-й, пров.Топольний пров., 2-й, пров.Топольний пров., 3-й, пров.Топольний пров., 4-й, пров.Топольний пров., 5-й,пров.Топольний пров., 6-й.

 

ОКРУГ №58 – НІКОГО

м.Львів – вул.Варшавська: 73, 83–120, 123–123А, 125–135А, 137–141; вул.Винниця: 1А, 2, 2А, 3А, 7, 9, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 21, 22, 24, 24А, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 40А, 42, 52, 52А, 52Б, 54, 56, 58, 60А, 60Б, 60В, 64, 66, 66А, 66Б, 66Ц, 70А, 74, 76, 76А, 78, 80, 82, 82А, 84, 86, 86А; вул.Випасова, вул.Ждахи М., вул.Загула Д., вул.Зимова, вул.Зимова горішня, вул.Зимова долішня, вул.Ланова, вул.Млинова, вул.Плужника Є., вул.Рільнича, вул.Тунельна, вул.Буковинська, вул.Варшавська: 122, 124, 136, 143А–193; вул.Возняка М., акад., вул.Жнивна, вул.Коверка А., вул.Липи Ю.: 45; вул.Малоголосківська, вул.На Нивах, вул.Орна, вул.Під Голоском: 1–13; вул.Теслярська, вул.Щепова, просп.Чорновола В.: 95, 99, 101, 103; вул.Липи Ю.: 10–43; вул.Акацієва, вул.Варшавська: 69–70, 76А; вул.Молодіжна, вул.Панча П.: 8, 10, 12–26; вул.Яблунева.

 

ОКРУГ №59 – Зінкевич Ігор Володимирович УКРОП

м.Львів – вул.Кошиця О.: 1; вул.Липинського В.: 3, 5, 6; вул.Окуневського Т., вул.Петровського Г., вул.Плетенецького Є., вул.Пожежників, вул.Алчевської Х., вул.Варшавська: 2–68; вул.Вишнева, вул.Дивізійна, вул.Кедрова, вул.Купчинського Р., вул.Мови В., вул.Петрицького А., вул.Поштова, вул.Соснова, вул.Холмська, вул.Чубинського П.,  вул.Кошиця О.: 4–9; вул.Масарика Т.: 8–18; вул.Панча П.: 5; просп.Чорновола В.: 67Б, 67В, 73; вул.Білоруська, вул.Горбкова, вул.Гранична, вул.Масарика Т.: 2–6, 26; вул.Панча П.: 7, 9, 11; вул.Ручай, вул.Сосюри В., вул.Струмок, вул.Тисова, вул.Черемхова.

 

ОКРУГ № – 60 Свіщов Віталій Олександрович

Блок Петра Порошенка “Солідарність”

м.Львів – вул.Бальзака О., вул.Доступна, вул.Оглоблина О., вул.Сорочинська, вул.Ставова, вул.Угнівська, вул.Хімічна, просп.Чорновола В.: 43, 45, 47, 49, 55; вул.Батуринська, вул.Грекова О., ген., вул.Єрошенка В.: 21–25; вул.Клепарівська: 24, 28–28А, 39А–39А/ВЧ; вул.Базарна, вул.Ветеранів, вул.Водна, вул.Джерельна: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 55, 57, 63, 65А, 73А, 73Б, 81; вул.Крехівська, вул.Джерельна: 1; вул.Кучера Р., акад., вул.Леонтовича М., вул.Раппапорта Я.: 5, 7, 7А, 7Б, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27; вул.Шолом-Алейхема Ш.: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17; вул.Клепарівська: 1–23, 25–25А, 29–35; вул.Кортумівка, вул.Хорватська, вул.Золота: 1–24, 26–42; вул.Сосенка М.

 

ОКРУГ №61 – Оршак Ірина Богданівна “Народний контроль”

м.Львів – вул.Гуні Д., вул.Золота: 25; вул.Пстрака Я., вул.Скляна, вул.Турянського О., вул.Шевченка Т.: 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 66, 66 к.1, 68, 70, 70А, 72, 72Б, 74, 78, 82, 88, 92; вул.Яцкова М., вул.Єрошенка В.: 2–20А; вул.Шевченка Т.: 96, 102, 104, 106, 108, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 140А, 142, 144, 146, 148, 148А, 150, 152, 154, 154А, 154Б, 154Д, 186; вул.Барбарисова, вул.Брюховицька: 2–19А, 21–21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 43, 45; вул.Вершницька, вул.Винниця: 43, 43А, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146; вул.Горобинна, вул.Диктова, вул.Досвітня, вул.Запашна, вул.Ковалика І., проф., вул.Лучкая М., вул.Парова, вул.Прихильна, вул.Розсадна, вул.Світла, вул.Тіниста, вул.Фещенка-Чопівського І., вул.Холодна, вул.Чикаленка Є., вул.Чугайстра, вул.Шевченка Т.: 139, 141, 145, 161, 163, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 181А, 181Г, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 195Б, 197, 199, 200, 200/3, 203, 207, 209, 209А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 230, 231, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243А, 244, 244А, 245, 246, 246А, 246Б, 247, 248, 250, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 259, 259А, 261, 262, 263, 264, 267, 268, 269, 271, 271А, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 281, 281А, 283, 283А, 284, 285, 285А, 287, 289, 289А, 290, 290А, 291, 292, 293, 295, 296, 297, 297А, 297Б, 297Г, 298, 298А, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 310, 312, 314, 316, 316А, 318А, 318Б, 320 ос, 322 ос, 324, 326, 328, 328А, 330, 334 ос, 336, 338 ос, 358, 360, 374; вул.Агрусова, вул.Біберовича І., вул.Бузинова, вул.Лугова, вул.Лушпинського О., вул.Маршалківка, вул.Моха Р., вул.Нарбута Г., вул.Нестора Літописця, вул.Порічкова, вул.Річицька: 11–27А; вул.Розлога, вул.Шевченка Т.: 334, 340; вул.Кирилівська, вул.Моринецька, вул.Татарбунарська, вул.Яворівська, Личаківська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№30).

 

ОКРУГ №62 – Дідух Михайло Олександрович

“Народний контроль”

м.Львів – вул.Нарцисова, вул.Ожинова, вул.Осикова, вул.Резедова, вул.Тростинна, вул.Шевченка Т.: 318, 320, 322, 338, 346; вул.Алмазова О., ген., вул.Бажана М., вул.Бічна Прилбицька, вул.Брюховицька: 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–38, 40–42, 44, 46–262; вул.Вересая О., вул.Дорогичинська, вул.Дубовицька, вул.Коріятовича Ф., вул.Лукасевича І., вул.Любачівська, вул.Микитки О., ген., вул.Павлокомська, вул.Пикулицька, вул.Прилбицька, вул.Ряснянська: 1–38, 40, 42, 44, 46–68А; вул.Смолича Ю., вул.Трясила Т., вул.Хасевича Н., вул.Чесанівська, вул.Яновського Ю., вул.Ярославська, вул.Прокоповича І., вул.Річицька: 2–9; вул.Томашівська, вул.Шевченка Т.: 342, 344, 344А, 348, 350, 350А, 350Б, 352; вул.Шевченка Т.: 354, 358Б, 362, 364, 366, 366А, 366Б, 368, 374А; вул.Шевченка Т.: 370, 372, 376, 376А, 384, 386, 396, 398, 400;

 

ОКРУГ №63 – Батюк Мар’яна Володимирівна “Свобода”
Свінціцький Віталій Казимирович “Народний контроль”

м.Львів – вул.Малковицька, вул.Панаса В., сотника: 1–45А; вул.Ряснянська: 39, 41, 43, 45, 70–132; вул.Стельмаха М., вул.Шевченка Т.: 388, 392, 392А, 394, 402, 404, 406, 408, 412, 414, 416, 418; вул.Величковського І.: 14–16, 30–42; вул.Величковського І.: 10, 24–26, 44–58А; вул.Шевченка Т.: 325; вул.Бічна Сотника Панаса, вул.Величковського І.: 2–8, 18–22; вул.Панаса В., сотника: 57–82;

 

ОКУРГ №64- Зубрицька Богданна Іванівна “Самопоміч”
смт. Брюховичі