Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Міноборони відкрило другий фронт проти дітей зі Львова

❗️❗️❗️ Міноборони відкрило другий фронт проти дітей зі Львова … Одну з найбільших львівських медіатек хочуть виселити з приміщення 📣📣📣 Під Спільним Дахом

📍20 років на вул.Симоненка, 10 функціонує міська бібліотека, яка обслуговує 15шкіл та тисячі відвідувачів з Франківського району!
📍У 2010році розпорядженням Кабміну будівлю, де знаходиться бібліотека, було передано з держаної власності у комунальну. Проте, місто не оформило право власності.
📍У 2020році квартирно-експлутаційний відділ при Міноборони реєструє право власності приміщення за собою з метою виселення бібліотеки з приміщення.
📍За неофіційною інформацією Міноборони хоче звільнити приміщення від бібліотеки для отримання коштів через його здачу в оренду або продаж.

❗️Міноборони краще б воювало та визволяло приміщення й міста на Донбасі, аніж приміщення дитячих бібліотек в тилу …
❗️Докладу максимум зусиль аби Міноборони здалось «без бою», відповідні запити вже підготовані, адже воювати проти дітей, лишаючи їх без найкращої бібліотеки у районі – це м’яко кажучи неприпустимо!
❗️Впевнений, що керівництво МО не в курсі подій, про те, що їх підлеглі вирішили скористатись війною і побути мародерами в своєму тилу!
❗️У свою чергу, переконаний, що місто знайде 10тис.грн. в місяць на орену цього приміщення.

Звичайно цій непересічній події важлива активна підтримка та розголос від всіх нас !!! 📣📣📣