Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Підсумки Першого етапу Кубку України (м.Дніпро,24-25.07.2020)

Вчора, 25 липня завершився перший етап Кубку України з плавання, який протягом двох днів тривав у Дніпрі (басейн “Метеор”).
Львівські плавці, які були представлені однією з найменш чисельних делегацій на етапі Кубку України (4спортсмени), здобули шість медалей: дві срібні і чотири бронзові 💪🏻💪🏻💪🏻🇺🇦💥
🏊🏻‍♂️ Олег Кусь у запливі на 50 м на спині здобув “бронзу” з часом 27.03.
🏊🏻‍♂️ Георгій Лукашев виборов бронзову нагороду на дистанції 200м батерфляй (2:04.49) та “срібло” на дистанції 400 м комплексним плаванням (4:28.13), поступившись чемпіону Європи і віцечемпіону світу Михайло Романчук з Рівного.
🏊🏻‍♂️ Марія Городня виборола дві “бронзи” на дистанції 800м вільним стилем (9:25.26) та 200м вільним стилем (2:08.18), а у запливі на дистанції 400 м вільним стилем з часом (4:28.88) здобула “срібло”.
🏊🏻‍♂️Владислав Саміло показав восьмий час у запливі на 200 метрів комплексним плаванням, а також 15 місце на дистанції 200м батерфляй.

Вітаємо плавців а також тренерів з чудовими результатами!