Депутат Львівської міської ради
фракції ВО "Свобода"
округ №42

Звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля

Вчора під час засідання Львівської міської ради я ініціював звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, яке підтримала більшість депутатів та Голови обласних Федерацій Львівщини! 👏🏻👏🏻👏🏻

📌Відсутність чіткого плану дій в країні, яка 7 тиждень перебуває на карантині та фактична бездіяльність Уряду, спонукає громадян по всій Україні вирішувати проблеми самостійно.
📌На жаль, ситуація стає неконтрольованою, оскільки люди доведені до відчаю. Українці починають працювати нелегально, зокрема, і в спортивній сфері. Проте, справжніми заручниками цієї ситуації стають люди для яких спорт є життєво необхідним – члени національних збірних команд різних видів спорту, спортсмени водних видів спорту, спортсмени з інвалідністю, паралімпійці, чемпіони України, Європи та світу.
📌Аматори та любителі спорту відвідують нелегально відкриті спортивні клуби, в той час як Уряд не може забезпечити безпечний процес тренування для всіх професійних спортсменів, хоча б на рівні індивідуальних тренувань.
📌15 квітня 2020р. Уряд послабив карантинні обмеження для деяких спортсменів національних збірних. Однак ці умови є нерівними та несправедливими, адже є десятки видів спорту (гімнастика,фехтування,плавання тощо), для яких необхідно відвідування спортивних баз, залів та басейнів.
📌Звертаємось до Прем‘єр-міністра та головного санітарного лікаря України з проханням зняти карантинні обмеження на індивідуальні заняття професійним спортом і дозволити працювати по одній спортивній базі з басейном у кожному місті України, з дотриманням всіх необхідних встановлених епідеміологічних норм та вимог.